Samsung S6312 Galaxy Young Duos: Новий Duos - нові можливості

Samsung S6312 Galaxy Young Duos: Новий Duos - нові можливості

Новий моноблочний смартфон Samsung Galaxy Young S6312, незважаючи на компактні розміри та відносно невисоку ціну, оснащений сучасними технологіями та може дати фору більш дорогим моделям

Новий моноблочний смартфон Samsung Galaxy Young S6312, незважаючи на компактні розміри та відносно невисоку ціну, оснащений сучасними технологіями та може дати фору більш дорогим моделям.

Samsung S6312 Galaxy Young Duos: Новий Duos - нові можливості

Функція Dual SIM суттєво спрощує та робить Ваше життя комфортнішим, дозволяючи завантажувати дані з мережі по одному з телефонних номерів і паралельно розмовляти по іншому. Для цього в телефоні реалізовано спеціальний  гібридний режим. Підберіть для себе вигідну комбінацію тарифних планів - та будьте завжди на зв'язку по роботі та особистих справах одночасно. Ви також матимете можливість перемикатися між мобільними операторами, обираючи потужніший сигнал чи більш економічний тариф.

Стильний дизайн

Дизайн телефону елегантний та мінімалістичний, корпус з металевими гранями, товщиною всього 11,95 мм, має зручну форму. Ви не захочете випускати апарат з рук!

Samsung S6312 Galaxy Young Duos: Новий Duos - нові можливості

Багатофункціональний

Galaxy Young S6312 є високопродуктивним та багатофункціональним телефоном. В якості  обчислювального ядра використовується продуктивний процесор 1 ГГц Qualcomm, що забезпечує одночасну роботу різних програм без затримок, а в якості платформи - інтуїтивно зрозумілий з дружнім інтерфейсом - Android 4.1 (Jelly Bean). Новинка має 4 ГБ вбудованої пам'яті та 768 МБ оперативної, крім того об'єм пам'яті можна істотно збільшити за допомогою карти microSD до 64 ГБ. Li-Ion акумулятор, ємністю 1300 мАг, забезпечить роботу до 250 годин в режимі очікування.

Ємнісний сенсорний 3,27" дисплей, з розширенням 320 x 480 точок, та оптимізований інтерфейс TouchWiz UX забезпечують просту та швидку навігацію по опціях та меню. З вбудованих гаджетів потрібно згадати основну камеру з матрицею 3 Мп та можливістю запису відео зі швидкістю 24 кадри за секунду.

З'єднання із зовнішніми пристроями забезпечується як через вбудований роз'єм microUSB v2.0, так і за допомогою Bluetooth v3.0 або Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Galaxy Young S6312 забезпечує зручний спосіб спілкування та обмін контентом. До Ваших послуг - мобільні сервіси YouTube, Gmail, миттєві повідомлення соціальних мереж, а також абсолютно новий комунікаційний сервіс ChatON, що дозволяє без зайвих клопотів спілкуватися з колегами, друзями та рідними, як би далеко вони не знаходились.

Купуючи телефон Galaxy Young, Ви отримуєте апарат з двома SIM картами, вишуканим дизайном та новітніми функціями.

Система Orphus
comments powered by Disqus
  • yaroslav_ogui
    Очень хотелось бы знать "відносно невисоку ціну" данного "Чудо-малыша", потому как учитывая разнообразие бюджетных DUAL-SIM смартфонов на нашем рынке, это будет одним из ключевых агрументов при выборе.
 
Top