ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) — ідеальна mesh-система для будівель із товстими стінами

ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) — ідеальна mesh-система для будівель із товстими стінами

ZenWiFi AX Hybrid поєднує в собі технології Wi-Fi та Powerline для покриття швидкісною мережею будівель із товстими або металевими стінами, які спричиняють проблеми при використанні в ролі магістрального каналу (backhaul) з’єднання Wi-Fi.

Показати все

Mesh-система ZenWiFi AX Hybrid складається з двох Wi-Fi-маршрутизаторів у кожний з яких вбудовано адаптер HomePlug AV2 для передачі даних через дроти електромережі. Рішення дає змогу застосовувати для з’єднання маршрутизаторів між собою дроти електромережі у домі і обмін даних при бездротовому з’єднанню пристроїв у мережі можливий на повній швидкості Wi-Fi 6 класу AX1800.

Загалом ASUS ZenWiFi AX Hybrid (XP4) пропонує три варіанти налаштування магістрального каналу — через електромережу, мережу Ethernet та Wi-Fi.

Серед фірмових технологій, пов’язаних з безпекою відмічаємо ASUS Instant Guard — функція робить підключення до будь-якої загальнодоступної мережі Wi-Fi VPN захищеним. Вона допоможе убезпечити, наприклад, дані про кредитні картки, робочу інформацію, електронні листи. А ASUS AiProtection Pro забезпечить домашню мережеву безпеку на корпоративному рівні.

comments powered by Disqus
 
Top