Роутер ASUS ZenWiFi Pro XT12 поєднує відмінну продуктивність та зовнішню привабливість

Роутер ASUS ZenWiFi Pro XT12 поєднує відмінну продуктивність та зовнішню привабливість

Новий роутер ASUS ZenWiFi Pro XT12 відрізняється вишуканим дизайном і при цьому здатний здивувати своїми функціями та продуктивністю.

Показати все

Це пристрій преміального класу, сумісний з екосистемою ASUS WiFi 6, який виводить на новий рівень мережеві можливості для продуктивної роботи та цифрових розваг.

Антени ховаються в прозорій верхній частині корпусу, створюючи футуристичний елегантний вигляд. Зі своєю зовнішністю ZenWiFi Pro XT12 стане ефектним доповненням інтер'єрів.

Загальна сумарна швидкість передачі даних складає до 11 000 Мбіт/с з шириною каналу 160 МГц. Роутер підійде для найбільш завантажених домашніх мереж і забезпечить надійну роботу при великій кількості підключених приладів. Два порти 2.5G Ethernet допомагають повноцінно використовувати потенціал WiFi6 та можуть застосовуватись як WAN чи LAN.

ZenWiFi Pro XT12 забезпечує домашню мережеву безпеку корпоративного рівня на базі AiProtection Pro з підтримкою стандарту WPA3 й функції батьківського контролю.

Незважаючи на свої широкі можливості, початкове налаштування буде простим. Застосунок ASUS Router автоматично шукає наявні поруч маршрутизатори ASUS. Просто увімкніть маршрутизатор, та в декілька кроків налаштуйте швидку та безпечну мережу.

comments powered by Disqus
 
Top