ASUS продовжує розвивати напрямок гарнітур для геймерів

ASUS продовжує розвивати напрямок гарнітур для геймерів

Скоро у продажу – круті ігрові гарнітури ASUS ROG Fusion II 500 та ROG Fusion II 300, які належать до просунутих моделей, що мають високу функціональність й оснащені новітніми технологіями.

Показати все

«На борту» гарнітур ЦАП високого класу ESS 9280 Quad, що забезпечує ефективне співвідношення сигнал/шум 130 ДБ, та фірмові 50-міліметрові драйвери ASUS Essence, що дарує чисте звучання з потужним басом.

Для оптимізації просторового звуку в іграх доступна технологія Virtual 7.1 surround sound.

Мікрофони ASUS AI Beamforming Microphones заслуговують на окрему увагу. Вони сховані в чашках гарнітури, не докучатимуть і не заважатимуть обличчю, у порівнянні зі звичайними мікрофонами на штанзі. З-поміж додаткових бонусів – підтримання технології інтелектуального шумопоглинання AI Noise Cancelation. Голос із легкістю можна відділити від різного фонового шуму.

Підсвічування ASUS Aura RGB додає зовнішньому вигляду ефектності. Його можна налаштовувати на власний смак, або скористатися вже встановленими ефектами, наприклад, «райдуга», «дихання» тощо.

Старша модель ROG Fusion II 500 має два варіанти підключення – USB та звичайне 3,5 мм. Крім того, вона отримала перемикач Game Chat volume control, що дає змогу виділити або, навпаки, приглушити голоси тиммейтів на фоні інших звуків під час ігрових баталій.

Гарнітури постачають із двома комплектами амбушюрів. Варіант зі штучної шкіри надасть гарну звукоізоляцію та комфорт. А «дихаючі» тканинні орієнтовані на довгі безперервні ігрові сесії.

ASUS ROG Fusion II 500 та ROG Fusion II 300 – круте рішення для повсякденного використання чи геймінгу!

comments powered by Disqus
 
Top