Корпус ZALMAN N5 MF: чотири вбудованих RGB вентилятори та сучасні елементи конструкції

Корпус ZALMAN N5 MF: чотири вбудованих RGB вентилятори та сучасні елементи конструкції

“COOL INNOVATION” – незмінне гасло ZALMAN із 1999 року. Це сучасна компанія із багаторічним досвідом, що представляє актуальний асортимент корпусів, блоків живлення, охолодження для ПК та різноманітних корисних аксесуарів.

Активне охолодження компонентів системи – важлива складова, що впливає на якість роботи ПК різного рівня складності. На сьогодні популярні готові рішення від виробників із вже встановленими корпусними вентиляторами. Це заощаджує кошти та час, що буде витрачений для пошуку охолодження.

ZALMAN пропонує широкий спектр комп’ютерних комплектуючих для створення, чи вдосконалення прогресивних ПК. Універсальний асортимент, унікальні технологічні рішення, багаторічний досвід та всесвітнє визнання ZALMAN – це важливі складові успіху.

ZALMAN N5 MF

Корпус ZALMAN N5 MF із бездоганною комплектацією, або вже готове рішення охолодження компонентів та демократичною вартістю.

  • має стандартний формат ATX Mid Tower: бічна панель із 3 мм тонованого акрилу, що закріплена на чотирьох гвинтах, передня панель комбінована (пластик із металевою сіткою);

  • структура металевої сітки на передній панелі сприяє активному руху повітряних потоків ззовні до внутрішньої частини корпусу. Сітку не складно демонтувати та отримати доступ до вентиляторів корпусу: достатньо легко натиснути на нижню частину передньої панелі;

  • активне охолодження компонентів забезпечать встановлені чотири RGB вентилятори із статичним підсвіченням: 3x 120 мм на передній та 1х120мм на задній панелях. Тихі 120 мм вентилятори на передній панелі сприяють циркуляції повітряного потоку ззовні та забезпечують вентиляцію компонентів, натомість встановлений вентилятор задній панелі забезпечує активний теплообмін та відвід нагрітого повітря із внутрішньої частини корпусу назовні; 
  • на панелі вводу передбачена кнопка для зміни режимів роботи вентиляторів: два режими яскравості, відключення підсвічення та відключення вентиляторів. Загалом в корпусі можливо встановити до 9-ти вентиляторів;

  • магнітний фільтр, що захищає встановлені вентилятори від забруднення, розташований на верхній панелі та звичайний фільтр на нижній панелі. При необхідності, їх легко демонтувати, почистити та повернути у вихідне положення.
  • додатково в корпусі передбачено місце для рідинної системи охолодження: радіатор 120/240/360 мм на передню та радіатор 120 на задню панелі;
  • корпус укомплектований рознімами USB 2.0 та USB 3.0, кнопками Reset та Power, що зручно для перезавантаження системи, передбачено 2х3.5 дюймові відсіки для HDD та 3 (4)х2.5 дюймових відсіки для SSD накопичувачів;
  • корпус розрахований на сучасне охолодження для процесора висотою не більше 158 мм, відеоадаптер довжиною, що не перевищує 365 мм, стандартний ATX блок живлення довжиною до 160 мм.

  • конструкція передбачає достатньо місця для розміщення кабелів та має добре відшліфовану поверхню без загострень, що зручно як для промислової та і для самостійної збірки ПК.

Отже, чотири RGB вентилятори, металева сітка із спеціальною структурою для активної циркуляції повітряних потоків, що активно продувається на передній панелі, компактні розміри та тоноване бічне вікно із акрилу – це основні переваги моделі корпусу ZALMAN N5 MF.

Модель корпусу чудово підійде для створення домашнього ПК, що стане відмінним доповненням сучасного інтер’єру.

Немає сенсу вагатись, час обирати кращі пропозиції від ZALMAN та втілювати свої ідеї у життя.

Рекомендуємо доповнити стильну комп’ютерну систему фірмовим охолодженням:

Або блоком живлення ZALMAN, що можливо підібрати з урахуванням рівня складності системи.

ZALMAN 80+ BRONZE GIGAMAX – надійні блоки живлення із вбудованим EMI фільтром, що забезпечує тиху роботу, високоякісними конденсаторами та унікальною конструкцію для активного відводу надмірного тепла від компонентної бази.

ZALMAN 80+ MEGAMAX – бюджетна пропозиція для систем середнього рівня складності. Надійні, витривалі та тихі.

Багаторічний досвід, сумлінна праця провідних південно-корейських інженерів та визнання у всьому світі відмінної якості продукції – це сьогодення ZALMAN. Майбутнє із ZALMAN – це сучасний оновлений асортимент та прогресивні ідеї для розвитку бізнесу.

Разом із ZALMAN – впевнено до нових досягнень!

comments powered by Disqus
 
Top