Cпівпраця ERC з Leapton Solar

Cпівпраця ERC з Leapton Solar

ERC розпочала співпрацю з Leapton Solar – міжнародною, інтегрованою фотоелектричною компанією, що спеціалізується на дослідженні, розробці, виробництві та продажу сонячних модулів, сонячних комірок і систем живлення.

Показати все

Leapton solar є одним із десяти найкращих японських брендів сонячних модулів. Продукцію компанії виготовляють відповідно до японського промислового стандарту та постачають на японський ринок упродовж тривалого часу.

Завдяки потужній технічній підтримці, науковому керуванню виробництвом і суворому контролю якості вироби Leapton solar відповідають провідному рівню в галузі та схвалені TUV, PID, Chemitox, SGS, CQC, GAMCORP й іншими міжнародними авторизованими сертифікаціями.

ERC пропонує споживачам в Україні високотехнологічні та високоефективні сонячні модулі Leapton Solar (ефективність перевищує 21%), зібрані на основі монокристалічних комірок 182 мм, із високим струмом, що генерують потрібну користувачам енергію. Сонячні модулі Leapton Solar мають сучасний дизайн комірок, а вдало розрахована конструкція рами робить їх компактними та надійними.

Завдяки дизайну на 54 та 60 комірок і новітній конструкції Junction Box сонячні модулі Leapton solar можуть функціонувати в системах із напругою до 1 500 В і максимально ефективно заповнювати стринги для всіх видів МРРТ-контролерів із низькою (145 В OC), середньою (450 – 600 В OC) та високою (900 – 1 500 В OC) напругою.

Наразі ERC пропонує такі модулі:

  • LP182M54-MH-410W/BF Фотоелектрична панель Leapton Solar LP182x182-M-54-MH-410W, Mono, MBB, Halfcell, Black frame
  • LP182M60-MH-460W/BF Фотоелектрична панель Leapton Solar LP182x182-M-60-MH-460W, Mono, MBB, Halfcell, Black frame

Якщо виникли запитання щодо запропонованої продукції, не зволікайте та контактуйте з дилер-менеджером ERC або надсилайте запити на solar@erc.ua

Leapton Solar module workshop - YouTube

comments powered by Disqus
 
Top