6 способів розважитися вдома з Philips Hue

6 способів розважитися вдома з Philips Hue

Залишатися вдома не обов’язково означає сидіти на дивані. Хоча перегляд вашого улюбленого телешоу має свої переваги, є ще багато чого, щоб розважитися, поки ви залишаєтеся вдома.

Показати все

Влаштуйте віртуальну вечірку

Якщо ваші плани на день народження чи новосілля зірвалися, надія ще є! Запросіть своїх друзів відсвяткувати віртуально, використовуючи програми для відеоконференцій, щоб зібрати всю групу разом. Співайте «Happy Birthday», відкривайте подарунки та з’їжте шматочок іменинного торта з усіма своїми близькими — прямо з вашої вітальні.

Обов’язково прикрасьте простір позаду вас — надуйте повітряні кульки, повісьте розтяжки та змініть світло яскравими кольорами або скористайтеся формулою Philips Hue colorloop. Ви навіть можете синхронізувати світло з музикою, щоб влаштувати світлове шоу!

Яскрава ідея: Якщо ви знаєте когось, у кого незабаром день народження, погодьтеся зі спільною родиною чи друзями, щоб влаштувати для них вечірку-сюрприз. Доставте їм торт додому, надішліть свій подарунок поштою та призначте час для зустрічі в Інтернеті. Після того, як усі присутні будуть на відео, зателефонуйте імениннику чи іменинниці та «здивуйте» їх!

Відправитися в "похід"

Через те, що багато відпусток скасовано або відкладено, ви, можливо, прагнете відпочити. Отож, на одному — у власному дворі! Встановіть намет і розташуйте табір під зірками. Не забувайте про солодощі, моторошні історії та багаття — хоча, якщо вогонь заборонено, портативний світильник Philips Hue Go працює так само добре, якщо налаштувати романтичну формулу Candlelight.

Яскрава ідея: Немає двору? Нема проблем! Перемістіть меблі та встановіть свій намет у вітальні, щоб створити критий кемпінг. Якщо у вас під рукою немає намету, протягніть мотузку між стінами або меблями та скористайтеся ковдрами, щоб зробити намет.

Перетворіть свою вітальню на нове місце

Відчуваєте себе трохи закритим? Перенесіться до нового пункту призначення, використовуючи лише світло! Якщо ваші світильники можна переміщати, спробуйте переставити деякі — портативний розумний світильник Philips Hue Go тут особливо корисний. Налаштуйте нову зону розваг у додатку Philips Hue, щоб ви могли скористатися всіма перевагами нового налаштування та спостерігати, як світло реагує на вміст на екрані комп’ютера чи під музику.

Не знаєте, як створити зону розваг? Ось як:

Створіть власну студію

Соціальні медіа показали, наскільки вони потужні в об’єднанні людей, особливо в часи, коли особисті зустрічі неможливі. Геймери стікаються на Twitch, щоб подивитися, як транслюють інші, а користувачі Instagram зайняті публікацією знімків, на яких вони залишаються вдома.

Використовуйте розумне освітлення Philips Hue, щоб додати драматизму цим публікаціям або оживити свою пряму трансляцію. Замість того, щоб пару світлових панелей Philips Hue Play світили на стіни (стандартне розташування біля настільних комп’ютерів, телевізорів або підсвічування стін), направьте їх на себе під час прямої трансляції наступної гри. Розсіяне світло, мільйони різноманітних кольорів і можливість синхронізувати освітлення з грою запропонують вашим глядачам щось більше.

Для Instagram-користувачів, розгорніть свої світильники, наприклад світлові панелі Philips Hue Play або портативний світильник Philips Hue Go, до себе, щоб бути в барвистому світлі. Для найкращого ефекту одягайте світлий одяг, який краще відображатиме кольори, ніж темні тканини.

Розважте своїх колег

Якщо ви фізично не відвідуєте офіс, вам може не вистачити товариства серед ваших колег. Зробіть зустрічі трохи веселішими, спланувавши спеціальні «завдання» — попросіть кожного одягнути смішний капелюх, наприклад, або пограйте в швидку гру після завершення зустрічі. Заплануйте щасливу годину після роботи або перерву на каву зі своєю командою, щоб наздогнати та поспілкуватися один з одним.

Яскрава ідея: За допомогою деяких інструментів для проведення зустрічей ви можете налаштувати фон під час перегляду відео на будь-що, що вам подобається: пляж, міську вулицю чи навіть іншу планету. Хочете справити враження на своїх колег? Завантажте спеціальні фони Philips Hue, щоб використовувати їх під час відеозустрічей.

Встановіть спеціальну сцену для фільму

Приглушення світла, безсумнівно, створює правильну атмосферу для вечора кіно, але ви можете піти далі: використовувати різні світлові сцени для різних жанрів фільмів. Створіть настрій для романтичної драми за допомогою спеціальної формули живих сцен Philips Hue Labs Heart або ввімкніть сцену Galaxy для останньої науково-фантастичної пригоди.

Яскрава ідея: Не знайшли правильну світлову сцену? Проявіть креативність і створіть власну! Попросіть дітей допомогти створити правильну сцену для наступного анімаційного фільму або знайдіть ідеальні теплі відтінки для вечірнього побачення з вечерею та переглядом кіно. У додатку Philips Hue торкніться кімнати або зони, у якій потрібно встановити сцену, торкніться піктограми вибору кольору у верхньому правому куті, перетягніть світло до потрібних кольорів і торкніться «Нова сцена». Не забудьте назвати та зберегти свою сцену, щоб вам було легше її знайти в майбутньому

comments powered by Disqus
 
Top