Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 - побутовий кондиціонер інверторного типу

Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 - побутовий кондиціонер інверторного типу

Нова побутова спліт-система кондиціонування Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1 повноцінно працює, як на охолодження, так і опалення приміщення, завдяки інверторному компресору японського виробника Toshiba. Призначений для обробки такої площі: 20, 25 та 35 кв. м.

Показати все

РЕЖИМ ОБІГРІВУ (-15С)

Завдяки інверторній технології спліт-система працює взимку до -15С зовнішньої температури. На відміну від опалювального обладнання, кондиціонер нагріває приміщення швидше і в споживанні електроенергії - економніше.

РЕЖИМ "НІЧНИЙ"

Дана програма переводить роботу кондиціонера в безшумний режим. Кондиціонер підтримує прохолоду, при цьому не створює особливого шуму.

ОСНОВНІ РЕЖИМИ РОБОТИ

Спліт-система має чотири основні режими роботи: холод/тепло/осушення/вентилятор. Можна налаштувати роботу кондиціонера на оптимальний режим для комфортного мікроклімату в приміщенні.

ПОКРИТТЯ GOLD FIN

Гідрофільне покриття теплообмінника Gold Fin захищає його від корозії і утворення грибків і плісняви, сприяє скороченню поширення бактерій і збільшує продуктивність кондиціонера. Завдяки більш щільній структурі покриття на 22% ефективніше ніж аналогічне покриття Blue Fin.

ВІДКЛЮЧЕННЯ ДИСПЛЕЯ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ

Функція більш корисна в нічний час, коли зайве світло дисплею може бути перешкодою для комфортного сну. Рекомендується використовувати цю функцію разом з нічним режимом роботи.

РЕЖИМ "САМООЧИЩЕННЯ" КОНДИЦІОНЕРА

Під час роботи спліт-системи на деталях внутрішнього блоку накопичується бруд та конденсат, що може привезти до утворення грибка, цвілі, іржі. Функція самоочищення запобігає цьому. Після відключення, вентилятор не перестає працювати, висушує і видаляє забруднення з деталей.

ПРОГРАМА "ТУРБО"

Режим "ТУРБО" миттєво охолодить або нагріє кімнату завдяки високочастотній роботі компресора на високих оборотах вентилятора. Одразу подається охолоджене або тепле повітря і результат відчувається вже на перших хвилинах після початку роботи.

ШВИДКЕ ОХОЛОДЖЕННЯ

У інверторних кондиціонерах Hyundai використовується високочастотна технологія запуску компресора для створення потоку холодного повітря в дуже короткий час.

Характеристики Hyundai ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1

Електроживлення

220-240 В

Потужність

8000 BTU

Рекомендована площа приміщення

20 м.кв.

Споживча потужність (обігрів / охолодження)

0.67/0.73 кВт/год

Тип компресора

Інверторний

Гарантія, міс

24

Фреон

R410A

Клас енергозбереження

А

Колір корпусу

Білий

Країна-виробник

Китай

Размір зовнішнього блока (ВхШхГ)

720x270x495 мм

Робочій діапазон температур

від -15С до 50С

Розмір внутр. блока

285x715x194 мм

Самоочищення

+

Wi-Fi керування

Опціонально

Режими роботи

Авто-Охолодження-Обігрів-Вентиляція-Осушення

Таймер

+

Функція "Сон"

+

Турбо режим

+

Автоперезапуск

+

Дисплей

+

Пульт ДУ

+

Рівень шуму (Low/Med/Hi)

36/28,5/26 дБ

Холодовиробництво

2,3 кВт

Тепловиробництво

2,4 кВт

comments powered by Disqus
 
Top