Серія TCL C82: КОЖНА ДЕТАЛЬ ВАЖЛИВА

Серія TCL C82: КОЖНА ДЕТАЛЬ ВАЖЛИВА

Серія TCL C82 поєднує в собі міні-світлодіодні лампи прямого підсвічування Quantum Dot, 4K HDR Premium, чіткість руху Motion Clarity Pro 100 Гц, що забезпечує найкращу якість 4K HDR, а також техологію від ONKYO 2.1 для якісного звуку та глибоких басів.

Особливостi:

  • ВИСОКОЯКІСНИЙ МІНІ-СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ: унікальна технологія підсвічування забезпечує безкомпромісну контрастність, яскравість і рівномірність кольору для максимально комфортного перегляду в будь-яких умовах.
  • QLED: технологія квантових точок для відображення мільярда різних кольорів і відтінків, що роблять зображення надзвичайно яскравим і реалістичним.
  • 4K HDR PREMIUM: завдяки передовій технології High Dynamic Range цей телевізор забезпечує вражаючу яскравість, виняткову роздільну здатність і яскраві кольори.
  • MOTION CLARITY PRO 100 ГЦ: для відображення руху якості преміум-класу під час динамічних сцен.
  • БАГАТОФОРМАТНИЙ HDR: приголомшлива якість HDR незалежно від джерела (HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION і DOLBY VISION IQ).
  • GAME MASTER PRO: завдяки HDMI 2.1, ALLM і VRR ви автоматично отримуєте швидшу частоту оновлення, мінімальну затримку вводу та найкращі налаштування зображення в іграх.
  • ЗВУКОВА СИСТЕМА ONKYO 2.1 ІЗ DOLBY ATMOS: вбудована передня звукова панель ONKYO для чіткості звуку та сабвуфер для глибоких басів забезпечують захоплюючий ефект кінозвучання у вас вдома.
  • ANDROID TV: для легкого доступу до необмежених розваг. Розваги, які ви полюбляєте, саме так, як ви цього хочете.

TCL Mini-LED покращує кольори QLED.

Серія TCL C82 — це єдиний у світі QLED-телевізор з ОС Android, оснащений оригінальною технологією TCL Mini-LED. Серія TCL C82 поєднує в собі підсвічування Direct Mini-LED, технології Quantum Dot, 4K HDR Premium і Motion Clarity Pro 100 Гц для найкращої продуктивності 4K HDR.

Серія TCL C82 також має найсучаснішу систему Smart TV: Android TV із вбудованим Google Assistant. Легкий доступ до улюбленого контенту завдяки вбудованому голосовому керуванню в режимі hands-free. 

Насолоджуйтеся неймовірно захоплюючим звуком Dolby Atmos під час ігор, перегляду фільмів і прослуховування музики завдяки вбудованій звуковій системі ONKYO 2.1. 

Технологія Mini LED робить його одним із найтонших у світі телевізорів із прямим світлодіодним підсвічуванням: найкраща якість зображення без компромісів у плані дизайну. Елегантність поєднана з продуктивністю для ідеальної гармонії.

comments powered by Disqus
 
Top