Енергозберігаючі радіатори Kermi therm-X2

Енергозберігаючі радіатори Kermi therm-X2

Технологія Kermi therm-X2, запатентована з 2005 року, суттєво підвищує рівень енергоефективності в порівнянні з іншими панельними радіаторами. Принцип therm-X2 - послідовне проходження теплоносія по панелям радіатора.

Показати все

Особливості радіаторів Kermi

  • Енергозберігаюче обладнання. Економія енергоресурсів до 11%
  • Оптимальна робота в поєднанні з сучасною опалювальною технікою. Конденсаційні котли, теплові насоси, геліосистеми
  • Зниження кількості рекламацій. Завдяки рівномірному прогріванню передньої поверхні опалювальної панелі радіатора в режимі неповного навантаження
  • Високий рівень якості продукції. Всі радіатори виготовляються відповідно до високих стандартів німецького виробництва

Інноваційно й запатентовано: технологія Х2

Теплоносій з трубопроводу спочатку надходить в передню панель і, повністю пройшовши крізь неї, далі надходить в задню панель.

принцип протікання теплоносія з технологією Х2

У режімі неповного навантаження задня панель радіатора виконує функцію "теплового відбивача": радіатор не гріє стіну, а збільшує випромінення тепла з передньої панелі в приміщення. Коли потреба в продуктивності радіатора зростає, цей принцип також сприяє швидшому нагріванню приміщення завдяки високій продуктивності конвекції.

технологія Х2 зменшує час нагріву до 25%: послідовний потік скорочує цикл нагрівання, час роботи та пришвидшує закриття клапана

В порівнянні з традиційними панельними сталевим радіаторами, інтенсивність випромінювання у радіаторів Kermi збільшується:

  • у приладах 12 і 22 типів – в 1,5 рази;
  • у 33 типу – в 2 рази.

В поєднанні з високоякісною вентильною арматурою економія енергії сягає до 11% за сезон. Це скорочує кількість рекламацій і нарікань на роботу системи теплопостачання.

звичайний радіатор А

звичайний радіатор В

радіатор Kermi з технологією Х2

Підходить для низькотемпературних джерел тепла

Сучасні джерела тепла, такі як теплові насоси або конденсаційні котли, працюють з нижчими температурами подачі та є надзвичайно економними у споживанні енергії. Запатентована технологія therm-X2 оптимально підходить до цього принципу та довгостроково позитивно впливає на ефективність опалювальної системи.

Кольори що надихають

Більшість радіаторів Kermi пофарбовані в класичний білий колір Kermi (RAL 9016). Але радіатори не обов’язково мають бути білими! Є велика палітра кольорів Kermi therm-X2 на вибір. Також можна пофарбувати його в будь-який тон RAL CLASSIC.

Безкомпромісна якість

Виробництво стальних радіаторів знаходиться в Німеччині. Високі стандарти по відношенню до якості матеріалів, зварюванню та обробці поверхні, а також унікальна технологія therm-x2 роблять радіатори Kermi еталоном опалювального обладнання майбутнього.

comments powered by Disqus
 
Top