2E GAMING: актуальная пропозиція для компактних комп’ютерних систем

2E GAMING: актуальная пропозиція для компактних комп’ютерних систем

Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. На сьогодні слово “геймінг” - синонім всього прогресивного та функціонального. Для вдалої гри та для виконання різноманітних завдань важливо мати надійну комп’ютерну систему.

Показати все

Як зорієнтуватись у численній кількості пропозицій комп'ютерних компонентів для створення ПК різного рівня складності та призначення. Складові змінюються та оновлюються, удосконалюються практично кожного року та зазвичай відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп'ютерної моди.

Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того наскільки ваш вибір буде вдалий, залежить чітка робота ПК.

Актуальні пропозиції для тих, хто обирає компактний корпус для ігрової чи робочої станції із асортименту 2E GAMING, чи моделі в стилі “міні” від 2E GAMING:

  • Корпус 2E GAMING DEFENSO (GM3) MiniT, 2xUSB 2.0,1xUSB 3.0, 1x120 мм ARGB, стрічка ARGB, скло (бічна панель), без БЖ, чорний
  • Корпус 2E GAMING CLARUS (GM5) MiniT, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 2x140 мм ARGB,1x120 мм ARGB, скло (передня/бічна панель), без БЖ, чорний
  • Корпус 2E GAMING ASPER (GM7) MiniT, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 мм ARGB, скло (бічна панель), без БЖ, чорний

Компактний – це не означає категорично обмежені можливості. Здебільшого це стосується лише материнської плати, яка має певний форм фактор для міні корпусу. Корпуси створені на базі унікального та надійного шасі 2Е Gaming style, конструкція якого  гарантує активний обдув і раціональну організацію внутрішнього простору, розраховані материнські плати формату Micro ATX,Mini ITX, стандартні ATX блоки живлення та охолодження для процесора висотою до 163 мм. Довжина відеокарти для корпусу має бути до 375 мм.

Матеріал корпусів – сталь високої якості стандарту SPCC 0,7 мм та бокова панель із загартованого скла 4 мм із гвинтовим кріпленням на задній панелі, яку при необхідності легко демонтувати.

Компактні корпуси без функціональних обмежень. Моделі 2E Gaming DEFENSO (GM3) / ASPER (GM7) / CLARUS (GM5) із сучасними рознімами 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0, мають місце для монтажу достатньої кількості накопичувачів (два 3.5-дюймові відсіки та три 2.5-дюймові відсіки) і численних плат розширення (4 слоти розширення).

Блок живлення монтується в нижній частині конструкції зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним (на нижній панелі), закріплений стандартний пиловий фільтр. Ніжки корпусів оздоблені гумовими вставками для погашення вібрації на поверхні та бездоганної фіксації.

На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

Компактний корпус лаконічно доповнить дизайн сучасного інтер’єру та підкреслить його стиль.

У разі, якщо перевага надається більш стриманому варіанту дизайну, пропонуємо наступні моделі:

Корпус 2E Gaming DEFENSO (GM3) із комбінованою передньою пластиковою панеллю, що має вставку у вигляді сітки та ARGB підсвічуванням (вмонтована ARGB стрічка). В комплекті один вбудований 120 мм ARGB вентилятор на задній панелі.

Корпус 2E Gaming ASPER (GM7) із фігурною перфорованою передньою пластиковою панеллю, що має ARGB підсвічування: в комплекті два вмонтовані 120 мм ARGB вентилятори на верхній та один 120 мм ARGB вентилятор на задній панелях.

Якщо ви маєте бажання додати кольорів та слідкувати за роботою системи, використовуючи скляні панорамні, прозорі елементі дизайну із підсвічуванням, що на додачу добре продуваються, пропонуємо модель 2E Gaming CLARUS (GM5).

2E Gaming CLARUS (GM5) – найяскравіший представник компактних рішень від 2E Gaming. Передня панель із загартованого скла та двома 120 мм ARGB вентиляторами на передній та одним 120 мм ARGB вентилятором на задній панелях.

З обох сторін на передній панелі розташовані отвори для активної вентиляції, що забезпечить ефективний теплообмін та убезпечить компоненти від перегріву.

В усіх зазначених моделях корпусів вентилятори із конекторами 3 пін, що під’єднані до концентратора, який розрахований на загальне підключення чотирьох ARGB вентиляторів. Змінити колір підсвічування можливо за допомогою кнопки на панелі вводу та повністю його вимкнути, затримавши її у включеному положенні декілька секунд. Отже, ви зможете пристосувати світловий ефект в залежності від ситуації та ваших потреб. В комплекті також кабель для під’єднання концентратору до материнської плати, що дає можливість керувати та синхронізувати підсвічування усіх компонентів системи.

Додатково, в корпусах передбачене місце для встановлення одно та двохсекційного рідинного охолодження (радіатор 120/240 мм на передню, 240 мм верхню панелі, та 120 мм на задню панель). Загальна кількість стандартних 120 мм вентиляторів, що можливо встановити – п’ять штук.

Корпуси 2Е мають вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусів відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу, достатньо місця для розміщення кабелів.

Вибір корпусу – важливий етап на шляху до створення унікальної системи і тут важливо враховувати кожну складову. Компактний корпус – це можливість створити надійну комп’ютерну систему на базі стандартних компонентів.

Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів від 2E Gaming, зокрема “міні” формат та крокуємо впевнено разом до перемоги із 2E Gaming.

Unboxing корпусу 2E Gaming ASPER GM7 (2E-GM7) - YouTube

Unboxing корпусу 2E Gaming CLARUS GM5 (2E-GM5) - YouTube

Корпус 2E Gaming DEFENSO (2E-GM3) - YouTube

comments powered by Disqus
 
Top