Батути Salta - активатори щастя і міцного здоров'я у дітей

Батути Salta - активатори щастя і міцного здоров'я у дітей

Активний спосіб життя зараз надзвичайно популярний не лише поміж дорослих, а й серед малечі. Тому так важливо прищеплювати дітям любов до спорту та корисних фізичних вправ змалечку. А найкращими помічниками батькам у цій справі стануть батути Salta, адже завдяки регулярним стрибкам на батуті дітлахам гарантовано повноцінний фізичний розвиток та приємні емоції.

Показати все

Як відомо, під час стрибків на батуті з'являється ефект «зльоту та падіння». І водночас відбувається активація «гормону щастя». Почуття радості, емоційне піднесення забезпечує дитячому організму заряд енергії та сили на цілий день. Крім того, регулярні заняття дозволяють формувати дітям міцні м'язи спини, ніг та живота. Покращується кровообіг, насичується киснем кров та мозок, а це в свою чергу слугує позитивному розумовому розвитку дітей та допомагає покращити пам'ять. 

Нагадаємо, що Salta - один з провідних виробників батутів у Європі. На відміну від багатьох інших компаній, Salta концентрується на проектуванні, розробці дизайну та виробництві лише батутів, що дає можливість виробляти батути високої якості за доступними цінами.

Батути Salta пропонують чудове співвідношення ціни та якості, гарантуючи найвищі стандарти безпеки, якості та довговічності використання. Тож пропонуємо ознайомитись детальніше з кожною серією асортименту моделей батутів Salta.

 

Salta Combo

Неможливо уявити колекцію Salta без цієї класичної моделі Salta Combo. Вже стільки років поспіль ця модель батутів пропонує чудовий баланс між безпекою, якістю та довговічністю разом із приємною та привабливою ціною.

Із Salta Combo ви отримуєте міцний та надійний батут виконаний виключно з високоякісних матеріалів. Батут забезпечений стабільною і міцною конструкцією рами, що виконана із стійких до корозії матеріалів. Salta Combo оснащений надзвичайно товстим та широким захисним матом з елегантною "спідницею", що надає батуту привабливого вигляду.

Подвійно оцинковані пружини конічної форми, забезпечують неперевершений досвід від стрибків, довгі роки експлуатації та гарантовано подарують безліч яскравих емоцій! 


Salta Comfort Edition

Salta Comfort Edition - це винятковий батут, неперевершений за своїм привабливим дизайном та доступний у своєму ціновому діапазоні. Дизайн цього батута легко вписується в будь-яке оточення і був розроблений відповідно до останніх стандартів, що робить цю модель батутів надзвичайно безпечною.

Сталевий каркас міцного Salta Comfort Edition виконаний з оцинкованої сталі з чорним глянцевим покриттям. Конструкція сталевого верхнього кільця утримує захисну сітку у натягнутому положенні, що дозволяє м’якій сітці з дрібними ячейками надійно захищати дітей та дорослих від падіння.

Крім того, батут оснащений спеціальним захисним поролоновим матом товщиною 20 мм і шириною 29 см, що вкриває подвійно оцинковані конічні пружини системи батута та захищає від потрапляння між ними ніг та рук під час стрибання. Двостороння блискавка забезпечує легкий доступ всередину батута та дозволяє легко закривати Salta Comfort Edition із внутрішньої сторони. 

Лінійка батутів Salta Comfort Edition - це чудовий вибір, що гарантовано подарує безліч задоволення від стрибків та слугуватиме довгі роки!

 

Salta Premium Black Edition

Salta Premium Black Edition вже протягом багатьох років є одним із найпопулярніших і найвідоміших батутів на ринку, і це не просто так. Як можна зрозуміти із назви самої моделі, це батут преміум класу, виготовлений з найвисокоякісніших матеріалів. Сучасний, елегантний у виразному чорному виконанні, дуже привабливий і добре виглядатиме у будь-якому дворі.

Salta Premium Black Edition оснащений міцною та стійкою оцинкованою сталевою рамою із чорним матовим покриттям, що надійно захистить від подряпин та корозії. Захисний мат широкий і товстий та має довгу "спідницю". Крім того, захисний мат виготовлений із стійкого до вологи та ультрафіолету матеріалу.

Захисна сітка батуту виготовлена з високоякісного матеріалу з дрібними ячейками і має додаткові м'який захист навколо стовпчиків кріплення, що забезпечує ще більший захист та безпечність використання. Конструкція верхньої рейки виконана з склопластику та забезпечує натяг захисної сітки. Подвійні конічні пружини забезпечують гарне та потужне підстрибування та м'яке приземлення.


Сходинки Salta: доповніть свій батут крутими аксесуарами

Сходинки - це ідеальне приладдя, яке дозволить дітям самостійно, безпечно та без зайвих зусиль підніматися на батут. Сходинки Salta сумісні з усіма моделями батутів Salta, а також  їх можна легко та надійно закріпити на самій  конструкції батуту, щоб вони не хитались. Також сходинки Salta доступні в двох різних розмірах.


Розмістіть батут Salta у своєму саду віртуально!

До слова, у батутів Salta з'явився новий функціонал, що дозволяє віртуально розмістити батут на своїй присадибній ділянці всього за декілька кроків. Для цього потрібно відкрити камеру або сканер QR-коду на своєму смартфоні, відсканувати QR-код і відкрити посилання, що з'явиться. Натиснути “Place in your garden” та розмістити батут Salta у своєму садку!

Тож хутчіш долучайтесь до нестримних розваг, веселощів та незабутніх емоцій разом з батутами Salta для всієї родини!

comments powered by Disqus
 
Top