ПК 2Е Integer: щоб роботі нічого не заважало

ПК 2Е Integer: щоб роботі нічого не заважало

Універсальний ПК 2Е Integer підійде для навчання та роботи в програмах з високим споживанням пам'яті: програмістам, дизайнерам та музикантам – усім, хто працює за комп'ютером.

Модельний ряд 2Е Integer створений для тих, кому потрібен одночасно невеликий та потужний комп'ютер за приємну ціну. У 2Е Integer є все, щоб роботі нічого не заважало: компактність, потужність, можливість модернізації та різноманітність конфігурацій.

Компактні габарити

Раніше системні блоки завжди стояли на підлозі, смажили ноги та заважали сидіти. Натискати кнопки, підключати флешки та інтерфейсні кабелі було справжнім випробуванням на гнучкість. А розміщення системного блоку на столі не вирішувало проблеми через величезні габарити.

Системні блоки серії 2Е Integer вирішують усі попередні проблеми. Їх розміри становлять 400×99×314 мм — це вдвічі менше за класичний офісний принтер. Завдяки компактним габаритам ПК 2Е Integer розміщується вертикально або горизонтально. Якщо розмістити комп'ютер на столі, залишиться місце для миші, клавіатури, колонок, робочих паперів і коробки піци.

Гнучка модернізація

Інші компактні системні блоки зазвичай створені за стандартизованими (SFF) розмірами корпусу. Через це вкрай важко або навіть неможливо покращити характеристики комп'ютера: додати SSD, пам'ять, модуль Wi-Fi, дискретну відеокарту або поміняти процесор.

У ПК 2E Integer усі моделі адаптивні:

  • Сумісні з різними десктопними процесорами, материнськими платами mini-ITX і microATX
  • Чотири слоти розширення PCIe дозволяють встановити потужну мережеву карту або дискретну відеокарту початкового рівня
  • Мають 5,25″ під DVD-привід або внутрішню кишеню для жорсткого диска. У поєднанні з розташуванням на робочому столі це надає можливість швидко і безпечно відключити сховище даних

Покращуйте залізо без втрати гарантії. Системні блоки 2E Integer не запломбовані, тому ви можете самостійно покращувати залізо без втрати гарантії.

Поєднання компактності та потужності

Компактність — це плата за потужність. Маленький – повільний. Ці стереотипи не належать до 2E Integer!

Різноманітність конфігурацій:

  • від Intel Core i3 до Intel Core i7,
  • від 4 ГБ оперативної пам'яті до 32 ГБ,
  • від 120 ГБ SSD до 1 ТБ (навіть надсучасні з інтерфейсами PCIe 4.0).

Вам підійде 2E Integer, якщо ви шукаєте:

  • Компактний розмір без втрати продуктивності.
  • Можливість подальшої модернізації.
  • Різноманітність конфігурацій.

У конфігураціях 2E Integer є все для навчання, роботи та розваг в сучасних програмах. На ваш вибір пропонуємо нову лінійку компактних ПК 2E Integer.

comments powered by Disqus
 
Top