Вчимо іноземну мову із задоволенням з Smart Koala

Вчимо іноземну мову із задоволенням з Smart Koala

Як швидко й ефективно вивчити англійську мову? Чи можна показати дитині, що навчання – це цікаво? Як привернути увагу до книги і нівелювати засилля гаджетів у повсякденному житті?

Це питання, які сучасні батьки ставлять собі майже щодня. Ситуація особливо загострюєть­ся під час карантину та локдауну, коли фокус змінюється, а увага розсіюється. Важливо не марнувати час і максимально корисно його провести. Розберемося з варіантами для навчання.

Активно і продуктивно

Зростаюче покоління «народилося» зі смартфоном у руках. Саме гаджет та інтерактив — це природні шляхи розвитку та вдосконалення сучасних дітей. Розвивальні інтерактивні ігри — це цікаво. Вони тренують пам’ять та увагу, але все одно є прив’язка до гаджета. Як у цьому різноманітті знайти саме те, що треба?

Стартовий набір Smart Koala + інтерактивна книга Smart Koala English (1, 2, 3 сезон)

Інноваційна програма

Проєкт Smart Koala — це поєднання гаджета і книги. Його автори — українські розробники — на ринку України вже багато років. Головним героєм є кумедна та розумна коала. Діти в захваті від ручки, яка озвучує різні продукти, що складають асортимент, з-поміж якого знайдуться товари для дітей різного віку: від абетки та пазлів для найменших до досить складної математики англійською, що буде цікавою дітям від 10 років.

Набір інтерактивних книг Smart Koala «200 Перших слів» (1, 2, 3 сезон)

Нестандартне рішення для навчання

Варто звернути особливу увагу на книжки серії «200 перших слів», які мають гриф Міністерства освіти та науки України та рекомендовані для навчальних закладів. У книгах зібрано по 200 основних слів (3 сезони), діалоги персонажів та ігри для закріплення матеріалу. У кожній книзі — 20 тем (кожний розворот — окрема тема). Як результат, дитина запам’ятовує 600 слів, а відбувається це в ненав’язливому форматі.

Розумна книга Smart Koala «200 Перших слів»

comments powered by Disqus
 
Top