Безпека малюкiв i зручнiсть для батькiв з Oribel

Безпека малюкiв i зручнiсть для батькiв з Oribel

Найближчим часом на ринку України з’явиться новинка бренда Oribel – стільчик для годування, виготовлений із нових матеріалів та з покращеними специфікаціями.

Одним із бестселерів Oribel на ринку України є модель стільчика для годування Cocoon, що за чотири роки від своєї появи здобула визнання батьків і на ділі довела свою зручність і надійність. Поки виробник не розкриває таємниці: чи буде нова модель заміною Cocoon, чи просто доповнить лінійку. Проте запевняє, що з 2017 року було проведено значну роботу над технічними елементами стільчика та знайдено можливість зробити його ще більш комфортним та безпечним.

Зараз нова модель проходить завершальний етап тестувань із безпеки й готується до початку виробництва. А поки користувачі можуть ознайомитися з напрацюваннями дизайнерів і технологів.

У новій моделі буде доступним регулювання висоти та кута нахилу сидіння. Але при цьому вона буде більш компактною та стійкою. Також розробники запевняють, що користувачі будуть приємно здивовані якістю й надійністю матеріалів, які було використано для виробництва стільчиків, і через це нову модель не можна буде назвати звичайним стільчиком для годування.

Загалом основний функціонал та діапазон налаштувань залишаються незмінними, як порівняти з Cocoon.

Із 2017 року бренд Oribel успішно розвивається на ринку України. За цей час він здобув визнання користувачів завдяки незмінно високій якості, яскравому та неповторному дизайну, а також зручному і продуманому функціоналу.

comments powered by Disqus
 
Top