Міні-компьютери та неттопи ZOTAC – ваш надійний помічник в офісі й удома

Міні-компьютери та неттопи ZOTAC – ваш надійний помічник в офісі й удома

Коли постає питання організації робочого місця в офісі, апгрейд застарілих персональних комп’ютерів, відновлення роботи чи переміщення, одним із можливих варіантів є придбання міні-комп’ютерів та неттопів.

Показати все

Це дозволить додати до звичайних характеристик офісного десктопу такі якості, як мобільність, легкість і компактність. Збереже робоче місце на столі (наприклад, неттоп можна закріпити прямо на корпус монітору, прикрутити на бокові стінки стола), дасть можливість за необхідності організації віддаленого доступу, роботи з дому, переносу офісу в інше місце, зробити це швидко, оскільки неттопи і міні-компьютери набагато легше і компактніше за форм фактором, ніж класичні ПК. 

Для зручності: неттопи вимагають доукомплектування оперативною пам’яттю і накопичувачем, що дозволяє одразу гнучко підібрати необхідні об’єми. 

Компанія ZOTAC пропонує лінійку різноманітних міні-ПК та неттопів для різних завдань.

Неттопи ZOTAC серій NANO та EDGE – офісні моделі з ЦПУ intel core i3 та i5 – ваше ідеальна рішення простих офісних завдань. 

Неттопи серії Magnus та Magnus ONE – це комбінація компактності і потужності, бо у невеликому корпусу знаходяться потужні сучасні відеокарти nVidia RTX, як молодші моделі 2060, так і старші як 2080, 3070, 3080. Такі неттопи можуть не тільки допомогти у роботі з графікою, а й використовуватись ігрового комп’ютера вдома, якщо також потрібна мобільність і компактність. 

Є і спеціалізовані моделі – такі, як неттоп для професійної роботи з графікою ZBOX-QCM7T3000-BE, оснащений відеокартою для роботи з графікою nVidia RTX 3000, а також потужним ЦПУ intel Core i7.

А також ультракомпактний міні-ПК формату «в кишені» серії PICO, одразу готовий до роботи, його розмір – лише 115mm x 76mm x 20.7mm.

comments powered by Disqus
 
Top