Мийки високого тиску RYOBI для будь-яких потреб

Мийки високого тиску RYOBI для будь-яких потреб

RYOBI випустила серію мийок, що добре підходять для швидкого прибирання внутрішнього подвір’я, очищення настилу або миття велосипеда та багато іншого. Інструменти RYOBI розраховані на тривалий термін служби, мають конкурентну ціну та захищені трирічною гарантією.

Лінійка нових пристроїв для прибирання

RPW110B – легка та компакт­на мийка більш низького тиску (110 бар). Витрати води становлять 360 л/год. Вона є достатньо потужною для очищення старих садових меблів. Пристрій комплектують пістолетним руків’ям, турбонасадкою, розпилювачем, ємністю для мийного засобу та шлангом завдовжки 5 м.

Крім того, у лінійці є моделі на 120 і 130 бар, за допомогою яких можна прибирати під більш високим тиском, а витрати води становитимуть 380 л/год. Вони стануть корисними для великих патіо або миття автомобіля.

У комплекті моделі RPW120B є пістолетне руків’я, армований шланг завдовжки 5 м, турбонасадка та розпилювач.

У наборі постачання моделі RPW130XRBB є пістолетне руків’я, турбонасадка, розпилювач, насадка для патіо 25 см, багатофункціональна щітка та армований шланг (6 м). Ця мийка призначена для очищування різноманітних поверхонь із можливістю захисту від бризок завдяки насадці для патіо.

Найпотужніша мийка

Модель RPW150XRB комплектується пістолетним руків’ям, турбонасадкою, розпилювачем, насадкою для патіо 30 см, щіткою, що обертається, і армованим шлангом (8 м). Ця мийка забезпечує тиск 150 бар, а витрати води становлять 420 л/год.

Високий тиск робить цю мийку гарним рішенням для очищення внутрішнього подвір’я від сильних забруднень і моху або для миття великих площ, як-от під’їзна дорога або великий фургон. Щітка, що обертається (є в комплекті), добре підходить для цієї роботи: завдяки м’яким щетинкам, які обертаються, вона позбавить необхідності відтирати бруд, який в’ївся, вручну.

Комплектація мийок

Усі мийки високого тиску RYOBI довговічні, оскільки оснащені алюмінієвим насосом. Моделі від 120 до 150 бар також комплектують надійним армованим шлангом, що збільшує термін їхньої служби й усуває можливість пошкодження шлангу від перегинання.

RYOBI також пропонує широкий асортимент різноманітних аксесуарів, що полегшать прибирання. Можна вибрати необхідне з безлічі щіток, щоб ефективніше помити автомобіль чи вікна або швидко очистити пласкі поверхні з різними насадками для чищення поверхонь. Різноманітні насадки для розпилювання добре підходять для багатьох завдань: від потужного струменя до дбайливого віяльного розпилення. Також доступні більш спеціалізовані аксесуари, зокрема шланг для очищення труб і набір для забору води з водой­мища.

RPW110B

RPW120B

RPW130XRBB

RPW150XRB

 

RPW110B

RPW120B

RPW130XRBB

RPW150XRB

Потужність

1 500 Вт

1 800 Вт

1 800 Вт

2 200 Вт

Максимальний тиск

110 бар

120 бар

130 бар

150 бар

Довжина шланга

5 м

5 м

6 м

8 м

Тип шланга

ПВХ

Армований

Матеріал насоса

Алюміній

Вага

5,1 кг

7,7 кг

8,9 кг

13,4 кг

comments powered by Disqus
 
Top