Фільтри «Бриз»: чиста вода щодня

Фільтри «Бриз»: чиста вода щодня

Національний виробник, нагороджений відзнаками «Лідер галузі» та «Вибір України» тричі за останні 5 років.

«Бриз Гарант М-Стандарт» із мінералізатором

Код товару: BRF0457

Фільтр зворотного осмосу «Бриз Гарант М-Стандарт» із мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні, її збагачення необхідними мінералами й мікроелементами. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, зокрема вірусів і бактерій. Мінералізована вода допомагає підтримувати баланс мінералів і мікроелементів в організмі. Найкраще рішення для родини з 3-4 осіб.

«Бриз Гарант-Оптима» — оптимальний вибір для дорослих і дітей

Код товару: BRF0143

Фільтр на основі зворотного осмосу «Бриз Гарант-Оптима» призначений для очищення води на молекулярному рівні. Очищена вода не потребує кип’ятіння та повністю безпечна для маленьких дітей. Основу вартості фільтра становить зворотноосмотична мембрана в корпусі, що може видати 150 галонів очищеної води за годину. Також у комплекті є спеціаль­ний кран преміумкласу.

«Бриз Гарант МП-Оптима» – рішення преміумкласу

Код товару: BRF0464

Завдяки підтриманню балансу мінералів вода смачна та корисна. У комплекті є спеціальний насос, що підвищує тиск у системі та збільшує її продуктивність: 150 галонів чистої мінералізованої води лише за годину. Постфільтр зі спеціальним кокосовим вугіллям. Стильний подвійний кран для подавання води.

comments powered by Disqus
 
Top