Вентилятори ARDESTO: різномаїття рішень для комфорту влітку

Вентилятори ARDESTO: різномаїття рішень для комфорту влітку

З кожним днем сонечко пригріває все сильніше і все частіше з'являється потреба подбати про комфортний клімат у приміщенні. Забезпечити прохолоду, швидко провітрити оселю в спекотну пору року та ще й за доступну ціну допоможуть підлогові вентилятори ARDESTO.

Показати все

Сонечко встає раніше,

Підіймається все вище.

Промінці свої кидає,

Все дужче воно пригріває.


Не треба думати так довго,

Щоб влітку було прохолодно

Запропонувати вам готові

Вентилятори чудові.
 

Комфорт, турбота й прохолода,

З ARDESTO є така нагода!

Cвій вибір ти не відкладай,

Вентилятора придбай

 

ARDESTO FN-1608CW

Підлоговий вентилятор ARDESTO FN-1608CW білого кольору з механічним управлінням та опорою у вигляді хрестовини розміром 52 см.

Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів - полікарбонату і металу з емальованим покриттям. Металева стійка має хромоване покриття. Потужність вентилятора складає 45 Вт, також тут передбачено три швидкості роботи.

Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні. Механічне керування здійснюється за допомогою чотирьох клавіш.

Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті - від 110 см до 125 см.

 

ARDESTO FN-1608RW

Підлоговий вентилятор ARDESTO FN-1608RW білого кольору з механічним управлінням і стійкою круглою опорою з діаметром 52 см. 

Модель виконана з довговічних матеріалів - полікарбонату і металу з емальованим покриттям. Металева стійка отримала хромоване покриття. Потужність вентилятора - 45 Вт, передбачено три швидкості роботи. 

Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні. Механічне керування реалізовано за допомогою чотирьох клавіш.

Діаметр лопатей становить 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті - від 110 см до 125 см.

 

ARDESTO FN-R1608CB

Підлоговий вентилятор ARDESTO FN-R1608CB чорного кольору з дистанційним керуванням і опорою у вигляді хрестовини з розміром 52 см. 

Модель виконана з надійних і практичних матеріалів - полікарбонату і металу з емальованим покриттям. Металева стійка має хромоване покриття. Потужність вентилятора складає 45 Вт, є три швидкості, таймер (на 30 хвилин, 1, 2, 4 години) і два режими роботи - постійний і періодичний.

Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні. Механічне керування реалізовано за допомогою двох клавіш, а для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Всі дії користувача супроводжуються звуковими сигналами, а також світлодіодною індикацією.

Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті - від 110 см до 125 см.

 

ARDESTO FN-R1608RW

Підлоговий вентилятор ARDESTO FN-R1608RW білого кольору з дистанційним керуванням і круглою опорою з діаметром 52 см. 

Модель виконана з полікарбонату і металу з емальованим покриттям. Металева стійка має хромоване покриття. Потужність вентилятора - 45 Вт, є три швидкості, таймер і два режими роботи - постійний і періодичний.

Механічне керування реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Всі дії користувача супроводжуються звуковими сигналами, а також світлодіодною індикацією.

Діаметр лопатей складає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Сама конструкція вентилятора регулюється з нахилом в межах 90 градусів, а також по висоті - від 110 см до 125 см.

comments powered by Disqus
 
Top