Мультиварка ARDESTO MC-X16X – ваша незамінна помічниця!

Мультиварка ARDESTO MC-X16X – ваша незамінна помічниця!

Мультиварка ARDESTO MC-X16X – незамінна помічниця на Вашій кухні, яка полегшить процес приготування їжі та вивільнить час на інші справи.

Приготувати плов, пасту, кашу, потушкувати овочі та м’ясо, зварити суп або холодець, підсмажити омлет чи навіть зробити варення – все це просто зробити завдяки шістнадцяти автоматичним програмам. І, навіть якщо цього буде недостатньо, ви завжди можете скористатися функцією «Твій рецепт» і налаштувати температурні режими та час приготування за власним вподобанням. А допомогти з вибором блюд на сніданок, обід чи вечерю допоможе ілюстрована книга на 78 рецептів, яка йде в комплекті до мультварки.

Чашу Мультиварки ARDESTO MC-X16X ємністю 4 л. виготовлено з литого алюмінію з антипригарним покриттям, що спрощує догляд та дає можливість готувати без додавання олії або знизивши її кількість до мінімуму для більш корисних та здорових страв. Для цього також стане у пригоді спеціальний контейнер, який дозволяє готувати на пару. Цей контейнер, а також мірний стакан, ополоник та друшляк йдуть в комплекті.

Готові страви завжди будуть гарячими та ароматними завдяки функції автопідігріву, що підтримує оптимальну температуру страви після закінчення процесу приготування, а функція відкладеного старту допоможе отримати, наприклад, свіжозварену вівсянку точно в назначений час. Просто покладіть всі продукти до мультиварки звечора та встановіть необхідний час.


Завдяки своїй формі Мультиварка ARDESTO MC-X16X не займе багато місця навіть на невеликій кухні, а вбудована в кришку ручка полегшує транспортування при переїзді до нової локації. Модель виготовлено в корпусі з алюмінію, що також додає надійності.

ARDESTO – для Вашого комфорту!

comments powered by Disqus
 
Top