Зустрічайте неймовірні іграшки за мотивами "Marvel's Spidey and his Amazing Friends"

Зустрічайте неймовірні іграшки за мотивами "Marvel's Spidey and his Amazing Friends"

Улюблені герої з популярного дитячого серіалу "Marvel's Spidey and his Amazing Friends" знайшли втілення у милих іграшках та готові до нових пригод!

Показати все

До слова, мультсеріал "Marvel's Spidey and his Amazing Friends" розповідає історію про трьох друзів-павучків, які разом формують команду «Павук» та вирушають у героїчні пригоди, щоб допомогти жителям міста. На своєму шляху вони зустрічають як друзів, так і ворогів. Дитячий серіал, орієнтований на дошкільнят та їхні сім'ї, демонструє важливість командної роботи та допомоги іншим, а також висвітлює теми дружби, співпраці та вирішення проблем.

 

Spidey Blind Mini Vehicles

Машинка Spidey Blind Mini Vehicles в асортименті 

Код товару: SNF0045

Машинка-сюрприз! Їздіть містом у перервах між захоплюючими пригодами в міні автомобілях улюблених героїв чи лиходіїв з мультсеріалу Спайді. В наявності такі герої як: Спайді, Майлз Моралес, Примарний павук, Зелений гоблін, Міс Марвел, Чорна Пантера, Док Ок та Халк. В асортименті 8 видів машинок. Збери їх всіх!
 

Spidey Little Vehicle Disc Dashers

Пересуваючись містом у перервах між пригодами, наші герої можуть стріляти в разі небезпеки диском з автомобілів Disc Dashers!

Натиснувши на голову персонажу, автомобіль Disc Dasher стріляє диском. Кожен Disc Dasher поставляється із 2-ма дисками.

 

М'яка ігрaшка Spidey Little Plush

Яскраві м'які іграшки із колекції Spidey, які детально передають зовнішній вигляд обраного героя. Всього в колекції три види іграшкових героїв кожен заввишки 20 см, серед них: Привид-павук, Майлз Моралес та Спайді.

Характеристики:

  • Детально відтворені
  • 3 види
  • Висота 20 см

Машинка інерційна Spidey Pull Back Vehicle

Влаштуйте справжні перегони у стилі драг-рейсинг з інерційними машинками Spidey! Головною особливістю іграшки є те, що коли машинка набирає швидкість – передня вісь піднімається.

Характеристики:

  • Інерційні машинки
  • Підйомна передня вісь
  • Вбудована фігурка

 

Машинка Spidey Feature Vehicle 2 in 1 Spidey Stealth Strike Vehicle 

Код товару: SNF0019

Спайді поспішає на допомогу! Втілюйте у життя культові сцени з популярного мультсеріалу та відтворюйте улюблені моменти за допомогою автомобіля Web Strike 2 в 1! Ця машинка має два режими гри: Web Strike Vehicle та Web Strike Cycle. Спостерігайте, як мотоцикл Spidey Cycle вилітає з машини, натиснувши на спойлер, і ви отримаєте ще більше пригод! Помістіть Спайді в автомобіль після запуску та грайте знову!
 

Машинка на р/к Spidey Remote Control Vehicle Spidey RC Vehicle 

Код товару: SNF0023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Врум, врум! Ваш доброзичливий сусід, Спайді, тут! Усі люблять героїв мультсеріалу, особливо коли вони їздять у автомобілях! Простий у керуванні автомобіль з пультом дистанційного керуванням!

 

Машинка транспортер Spidey Feature Vehicle Spidey Transporter 

Код товару: SNF0051

Spidey Web Transporter - транспортний засіб зі світлом та звуком! Цей дивовижний веб-транспортер має 12 зон дій, включаючи додатковий бонус у вигляді двох мініатюрних машинок, що йдуть у комплекті з транспортним засобом: Spidey та Miles Morales. 

Запустіть Spidey або Майлза Моралеса з передньої рампи, щоб розпочати свою місію. Задні та передні двері складаються, щоб можна було виїжджати та заїжджати у Web Transporter. Підніміть або опустіть важіль, щоб переміщати ліфт вгору та вниз, а також увімкнути світло та звук! Відкрийте двері кабіни, щоб побачити Trace-E на сидінні водія! Бічні двері складаються, щоб відкрити доступ до ліфта, а також у середину самого транспортера. Є навіть вертолітний майданчик із підсвічуванням! Хоча Marvel's Spidey And His Amazing Friends Web Transporter Feature Vehicle поставляється з двома дивовижними мініатюрними іграшками, він може зберігатися до 12 штук. Додаткові міні-автомобілі продаються окремо.

 
comments powered by Disqus
 
Top