Іграшки CoComelon від Jazwares: діти можуть бути щасливими та розумними!

Іграшки CoComelon від Jazwares: діти можуть бути щасливими та розумними!

Cocomelon – найпопулярніший американський дитячий розвиваючий канал на відеохостингу YouTube, який станом на 20 лютого 2022 року налічує понад 129 мільйонів підписників. Не меншою популярністю YouTube-канал CoComelon користується й в Україні.

Показати все

Нагадаємо, що у світі Кокомелоні Джей Джей та його брати й сестри відправляються у веселі пригоди - вони ходять у дитячий садок, грають, досліджують та навчаються. Прекрасна 3D-анімація та пісні оповідають про події, які знайомі малечі в усьому світі. Окрім допомоги дітям дошкільного віку вивчати англійську мову, з каналом Cocomelon вивчають: літери, цифри, звуки, кольори тощо. Відео дають уроки просоціального життя, надаючи батькам можливість навчати та грати зі своїми дітьми, коли вони дивляться ютуб канал разом.

За мотивами цих навчальних відео, компанія Jazwares виготовляє іграшки CoComelon. Тож долучайтесь разом з дітлахами до цікавого та пізнавального світу пригод CoComelon. 

 

Машинка CoComelon Mini Vehicles 

Код товару: CMW0010

Міні-автомобілі CoComelon виготовлені з високоякісних матеріалів та безпечні для малюків. У колекцію входять такі автомобілі, як червона пожежна машина, рожевий автомобіль-магазин морозива, зелений сміттєвоз і жовтий шкільний автобус.

Вікова категорія від 2 років.
 

Ігровий набір CoComelon Feature Roleplay Музична плюшева книга

Код товару: CMW0025

Зробіть казку мюзиклом із плюшевою книжкою CoComelon Nursery Rhyme Singing Time! Ця чарівна та м'яка книга за мотивами дитячих віршів із популярного освітнього серіалу CoComelon на YouTube. Ця збірка дитячих віршів містить 5 дитячих віршів від CoComelon! Перегорніть та натискайте на кожній сторінці кнопку, щоб почути мелодію CoComelon, яку ваш малюк обов'язково впізнає, наприклад: «Старий Макдональд», «Так, так, перед сном», «Так, так, овочі», пісня «Дякую» та «Пісня для ванни».

У комплект входить персонаж Джей Джей (JJ), тож ви можете прожити один день із життя JJ і покласти його у спеціальну кишеню книги для більшої взаємодії! Перетворіть казки на ніч у веселий спів із м'якою книжкою CoComelon Nursery Rhyme Singing Time!

Вікова категорія від 2 років.

Ігровий набір CoComelon Lunchbox Playset Ланч-бокс

Код товару: CMW0069

Ой, животик бурчить! Час доставити ігровий набір CoComelon Lunchbox, щоб повеселитись за обідом! Цей крутий ігровий набір створений за мотивами популярного дитячого шоу CoComelon і включає в себе різні обідні іграшки та аксесуари, якими ваша дитина може грати та навчатись! 

У комплект ігрового ланч-бокса CoComelon входить модульний піднос з трьох частин, виделка, ложка та іграшкові продукти, серед яких: тост з яйцем, яблуко та ескімо! Це ідеальна іграшка для дошкільнят, щоб дізнатися про різні групи продуктів харчування, водночас вони зможуть запам'ятовувати колір, форму продуктів та вчитись рахувати! Ваша дитина може навчитися складати тости по різним формам. Всі предмети можна зберігати в ігровому ланч-боксі CoComelon! Також в комплект входить картка діяльності, яка вчить складати сніданки по кольорам і групам їжі! Рольові ігри допомагають розширити уяву дитини, задіяти навички, які важливо розвивати в ранні роки. Надихайте та розвивайте фантазію вашого малюка з ігровим набором CoComelon Lunchbox!

Вікова категорія від 3 років.


 

Ігровий набір CoComelon Deluxe Vehicle Family Fun Car Vehicle світло і звук

Код товару: CMW0104

Підготуйте свою малечу до цікавої пригоди з сімейним іграшковим автомобілем CoComelon Deluxe. Натискання кнопки CoComelon активує звуки машини, такі як: гудок, звуки двигуна та вступну пісню. До комплекту іграшкової машинки входить також фігурка Джей Джей (JJ).

Вікова категорія від 3 років.
 

Ігровий набір CoComelon Medium Playset Pop n' Play House - 2 фігурки та 5 аксесуарів

Код товару: CMW0109

Відкрийте будинок і знайдіть для себе все найцікавіше! Потягніть за ручку, щоб відкрити будинок і почати веселощі! Настав час пограти з Джей Джей (JJ) та Jelly Bean у наборі Pop N Play House! Будинок відкривається, і малеча побачить кілька кімнат, які потрібно заповнити кумедними меблями. Оселя містить три кімнати, меблі та домашнього улюбленця Jelly Bean. Розвивайте уяву вашої дитини з ігровим набором CoComelon Pop N Play House.

У комплекті: будиночок, 2 фігурки, 5 аксесуарів.

Вікова категорія від 3 років.
 

Ігровий набір CoComelon Feature Roleplay Музичний кейс лікаря

Код товару: CMW0034

 

Більше не бійтеся обстеження у педіатра. Адже з валізою "CoComelon Mitsing Doctor's Case" діти можуть з легкістю зіграти у візит до лікаря! Чарівна валіза має 9 класних звуків і грає пісню "Doctor Checkup"! Діти можуть почути серцебиття за допомогою стетоскопа, виміряти температуру за допомогою термометра та навіть зробити укол шприцом! Ваш маленький лікар може змінити колір термометра із червоного на зелений і з легкістю натиснути поршень шприца вниз! Кейс має форму відомого логотипу CoComelon та призначений для зберігання всіх медичних інструментів. Втілюйте сюжет CoComelon в життя за допомогою чудової валізи для лікаря.

У наборі: 1 валізка лікаря CoComelon Mitsing, 1 стетоскоп, 1 шприц, 1 термометр.

Вікова категорія від 2 років.
 

М’яка іграшка CoComelon Roto Plush Bedtime JJ Doll Джей Джей зі звуком

Код товару: CMW0016

 

 

Натхненні популярними та пізнавальними відеороликами CoComelon на YouTube, дитячі віршики приходять у ваш будинок разом із співаючою лялькою JJ! Джей-Джей вже одягнув свій улюблений комбінезон і з улюбленою плюшевою іграшкою готовий заснути.

Цей люблячий друг супроводжує маленьких дітей, коли вони лягають спати, звуками та колисковими. Притисніть живіт Джей-Джея, і лялька видасть 9 звуків та фраз! Чарівний плюш грає популярну дитячу пісню CoComelon - «Так, так, настав час спати!».

М'який плюш ідеально підходить для обіймів! Цей милий друг допоможе малюкам швидко заснути!

 

Ігровий набір CoComelon Deluxe Family House Playset Сімейний будинок

Код товару: CMW0066

Настав час пограти в будинку з Джей Джей та його мамою у наборі Deluxe Family House Playset! Будиночок відкривається, тож в ньому малюк можете знайти чотири кімнати, що оздоблені меблями. Допоможіть Джей Джей сходити на горщик у формі акули, коли настане час спати, а потім покладіть його у ліжечко. Натисніть на килим, щоб активувати милі звуки, фрази та улюблені пісні, такі як: "Clean Up Song" та "Skidamarink"! Вивчайте інтер'єр будинку зі спеціальною інструкцією, що додається до комплекту. У набір Deluxe Family House Playset також входять такі предмети, як диван, стілець, холодильник та багато іншого!

Вікова категорія від 3 років.

comments powered by Disqus
 
Top