Вакансія для девайсів, або техніка Electrolux, що виконує роботу за господарів

Вакансія для девайсів, або техніка Electrolux, що виконує роботу за господарів

Колись побутові пристрої було створено для того, аби полегшити їхнім власникам домашні клопоти. Із розвитком технологій вони дістали таку кількість нових функцій, що вже можуть взяти більшу частину рутинної роботи на себе.

Показати все

Якщо побутові пристрої більше схожі на не надто гармонійні предмети декору, а не на високофункціональних автоматизованих помічників, можливо, варто замислитися про «кадрові» зміни. Трохи спростить це завдання витяг із найактуальнішої бази резюме, що наведена нижче.

Парові праски Electrolux Renew 700 та Renew 800

Оскар Уайльд казав, що за зовнішнім виглядом не судять лише непроникливі люди. Аби справити перше враження, є лише одна спроба, тому важливо, щоб одяг мав вигляд нового за будь-яких обставин.

Завдяки унікальному LED-підсвічуванню парові станції Electrolux Renew не пропускають жодної складки під час прасування, забезпечуючи речам свіжий і охайний вигляд. Підошва RESILIUM Ski 500 рівномірно розподіляє пару, що дає змогу праскам плавно рухатися вздовж тканини, не залишаючи зачіпок.

Кожна з них використовує окремі режими для різних типів тканини: від шовку, бавовни та шерсті до льону, джинсів і спеціального верхнього одягу. Технологія Outdoor Care не лише захищає мембрани курток від пошкоджень, але й відновлює їхні водовідштовхувальні властивості, навіть за умови, що улюблену річ носять уже не перший рік. Модель Renew 800 також оснащено технологією PrecisionCare, завдяки якій можна самостійно визначити оптимальну температуру й об’єм пари для кожної тканини. Крім того, є індикатор ThermoSafe, що піклується про безпеку та зберігає час. Коли підошва праски гаряча, індикатор стає червоним, сповіщаючи: «Будьте обережні! Праска гаряча!» або «Я вже готова до прасування». Після закінчення прасування й вимкнення праски індикатор змінить колір на сірий, сигналізуючи: «Я вже не гаряча і мене можна сховати до шафи».

Хочете ставити завдання та контролювати їхнє виконання? Функція «Пара за вимогою» допоможе регулювати об’єм подавання пари від 0 до 45 г/хв. Для цього потрібно просто натиснути на важіль під ручкою праски. Обидві моделі надійно захищені від накипу, що зазвичай стає проблемою для більшості домашніх пристроїв. Активатор м’якості води та функція FlushClean позбавлять від неї назавжди, а «кар’єра» прасок Electrolux стане довгою й успішною.

Звісно ж, не варто забувати про техніку безпеки. Аби не спалити улюблену сорочку, а разом із нею й улюблену квартиру, пристрої оснащено режимами автоматичного вимкнення, що супроводжуються звуковим і світловим сигналами.

Код товару

E7SI1-4WB

E7SI1-8DB

Потужність

2 300 Вт

2 400 Вт

Режими

три (льон, бавовна, вовна)

чотири (льон, бавовна, вовна, спортивний одяг)

Індикатор рівня нагріву

Thermo Safe

Thermo Safe

Підсвічування

фронтальне LED

фронтальне LED

Система

«крапля-стоп»

«крапля-стоп»

Автовимкнення

три види

три види

Удар пари

210 г

230 г

Підошва

Glissium Ski 180 (кераміка)

Ressilium Ski 500 (анодируваний алюміній)

Об’єм резервуара для води

370 мл

370 мл

Довжина кабелю

 2 м

2,5 м

Духова шафа з парою

Відтепер немає потреби витрачати на готування їжі цілий день. Адже є помічник — духова шафа з парою Electrolux SteamPro with CookView SENSE900, яка чекає на вказівки, щоби зробити все самостійно. Встановивши додаток My Electrolux Kitchen, можна регулювати температуру та час запікання страв у режимі реального часу. Завдяки внутрішній камері всередині SteamPro можна стежити за тим, що відбу­вається всередині пристрою, отримуючи зображення прямо на екран смартфона.

Функція Steamify автоматично налаштує режим для досконалого приготування смачних страв за допомогою пари. Інтелектуальне підключення забезпечить коротку «відпустку» за межами кухні й можливість зайнятися іншими справами. Для цього потрібно тільки встановити таймер готування та температуру.

Кольоровий сенсорний дисплей iTex10 — це цифровий «ресепшн» з інтуїтивно зрозумілим керуванням і водночас найкоротший шлях до налаштувань. Він забезпечить миттєвий перехід до трьох найулюбленіших функцій меню.

  • Код товару: OKA9S31CX
  • Клас енергоспоживання А++
  • Потужність підключення 3,5 кВт
  • Колір чорний
  • Розмір (ш × в × г) 59,5 × 59,4 × 56,7 см

Індукційна варильна поверхня

Забудьте про плями на варильній панелі, досить наглядати за каструлями та пательнями. Доручіть це завдання Electrolux 600 SenseBoil. Вона автоматично визначить температуру та переведе активне кипіння в повільне, стійке. Щойно вода досягне точки кипіння, датчик Boil Sensor подасть сигнал й автоматично зменшить температуру.

Функція Bridge — ергономічне рішення для варильної поверхні. Звільніть простір для готування, поєднавши дві окремі зони нагрівання в одну. Це стане в нагоді, якщо є посуд нестандартної форми та розміру, наприклад: планча-гриль, соляний блок або тепан.

Запашний аромат має бути атрибутом страв, а не всього приміщення. Бездротова функція Hob2Hood забезпечує взаємодію поверхні та витяжки, встановлюючи оптимальні налаштування швидкості екстракції відповідно до нагрівання варильної поверхні.

  • Код товару: IPES6451KF
  • Тип поверхні індукційна
  • Колір чорний
  • Розмір (ш × д) 59 × 52 см
comments powered by Disqus
 
Top