Іграшки GOLIATH: Розумнішаємо разом!

Іграшки GOLIATH: Розумнішаємо разом!

GOLIATH — міжнародний виробник іграшок та ігор, штаб-квартира якого розташована в Нідерландах. У Північній Америці компанія є третім за величиною виробником ігор. Продукція бренда Goliath представлена у 75 країнах світу вже понад 30 років.

Показати все

Goliath створює іграшки та настільні ігри, які надихають та об’єднують дітей і дорослих. Усі вони вирізняються оригінальним виконанням, високою якістю та цікавими задумами. Матеріали, що використовують під час виробництва, — гіпоалергенні та не токсичні.

Як одна із небагатьох сімейних компаній, Goliath дійсно розуміє важливість якісного дозвілля родини, розвитку логічного мислення, соціальних навичок, фантазії та спритності.

НАСТІЛЬНА ГРА GOLIATH «ДЖЕК-СТРИБУНЕЦЬ»
Код товару:  921350.006

Спіймай його та виграй! Діти радітимуть, коли гратимуть із наймилішим кроликом у світі — Джеком-стрибунцем!

Джек сидить на вершині своєї кролячої нірки цілковитий день, охороняючи солодку моркву. Спробуй поцупити моркву з городу кролика, обережно витягуючи її з грядок. Але будь обережним! Одна із морквин змусить Джека високо підстрибнути в повітря, щойно ти її витягнеш із грядки. 

Комплектування: 1 кроляча нірка, 1 фігурка кролика Джека-стрибунця, 12 морквин, 1 рулетка.

Рекомендований вік: 4+

Кількість гравців: 2-4

НАСТІЛЬНА ГРА GOLIATH «НЕ БУДИ ТАТА»
Код товару: 921364.006

Ш-ш-ш ... Не розбуди тата! Ступай тихо, навшпиньки, інакше потрапиш у халепу.

Тато вже заснув і голосно хропе у ліжку? Саме час скористатися цією можливістю. Смачненький шоколадний торт зачекався на тебе в холодильнику. Але будь обережним! Ти маєш оминути всі гучні перешкоди на шляху та не розбудити тата, якщо, звісно, не хочеш бути покараним!

Комплектування: 1 фігурка тата в ліжку, 4 фігурки гравців, 1 ігрове поле, 16 карток, 1 стрілка, 1 аркуш із наліпками.

Рекомендований вік: 5+

Кількість гравців: 2-4

Час гри: 20 хв

comments powered by Disqus
 
Top