Очищувач повітря Neo Tools

Очищувач повітря Neo Tools

Коли за вікном постійно «виростають» нові будинки, а на дорогах з’являється дедалі більше автомобілів, неабиякої актуальності набуває питання очищення повітря в домівках. Щодня ми проводимо в оселі багато часу, особливо коли працюємо дистанційно, і шкідливі вихлопи негативно впливають на здоров’я. Хтось воліє не відчиняти вікна і встановлює кондиціонер, але є значно краще рішення – очищувач повітря Neo Tools для квартири.

Цей пристрій не просто корисний, а й подеколи життєво необхідний! Особливо, коли в помешканні є алергіки чи астматики. Його головна перевага полягає в тому, що він видаляє з повітря оселі причини загострення цих захворювань: пил, чадний газ або квітковий пилок. Зазначимо, що в цьому випадку заощаджувати не варто і необхідно придбати найбільш функціональний пристрій із УФ-випромінюванням або озонатором, зокрема модель Neo Tools 90-125.

Очищувач повітря чудово пасуватиме до будь-якого інтер’єру. І нехай не відлякує його вартість – на здоров’ї домочадців економити не можна.

Важливим є місце розташування очищувача повітря. Якщо встановити його на підлогу, пристрій почне збирати досить великі часточки пилу, що не піднімаються на рівень людського зросту і потрапляють в організм. А ось для фільтрів очищувача таке розміщення буде згубним, адже вони швидко забиватимуться. Тому фахівці радять купувати настінні або стельові пристрої.

Поза сумнівом, квартирний очищувач повітря – це вкрай потрібний і корисний пристрій! Головне – правильно вибрати модель із урахуванням особливостей квартири та побажань щодо функціоналу. Ви дуже швидко відчуєте, наскільки чистішою та приємнішою стає атмосфера у вашій «фортеці»!

Очищувачі повітря Neo Tools доступні до замовлення!

comments powered by Disqus
 
Top