LG презентує нові варильні поверхні та духові шафи для швидкого і зручного приготування

LG презентує нові варильні поверхні та духові шафи для швидкого і зручного приготування

З новою серією вбудованих варильних поверхонь та духових шаф приготування перетворюється на задоволення. Легке керування, безліч режимів приготування, стильний дизайн та просте очищення – техніка LG вбудовується в життя, щоб зробити його більш комфортним.

В сучасну лінійку вбудованої техніки від LG увійшло одразу декілька моделей: 4 елегантні варильні поверхні та 4 функціональні духові шафи з об’ємом 72 л. Вишукана техніка не тільки прикрасить будь-який інтер’єр, але й дозволить швидко і смачно готувати улюблені страви в умовах браку часу навіть для великої родини.

Вбудовані варильні поверхні LG

Серія вбудованих варильних поверхонь включає 3 індукційні моделі (HU642PH, HU642VH, HU641PH) та одну склокерамічну (CBEZD2414B). Техніка представлена у чорному кольорі, що дозволяє їй легко вписатись у будь-який стиль оселі, а міцна німецька склокераміка SCHOTT CERAN стане гарантією довговічного користування.

Сенсорне керування – запорука зручного користування варильними поверхнями LG. Достатньо легкого дотику, щоб увімкнути бажану зону або задати потужність, а відсутність виступаючих елементів дозволить очистити поверхню одним рухом.

Готувати легко й безпечно допоможе таймер. Для кожної індукційної зони можна встановити окремий час, від 1 до 99 хвилин, і поверхня автоматично вимкне нагрів після закінчення часу. Готуйте й займайтеся своїм справами – все під контролем!

Функція Power Boost зекономить час, миттєво збільшивши потужність обраної зони. Чекати довго не доведеться – і сковорода для смаження, і вода для спагеті нагріються дуже швидко.

Всі моделі варильних поверхонь надзвичайно безпечні для користування. Комбінація символів дозволяє заблокувати панель керування від дітей, а індикатор залишкового тепла повідомить, що зона нагріву гаряча, і вбереже від опіків.

Вбудовані духові шафи LG

Вбудовані духові шафи LG стануть ідеальним доповненням до варильних поверхонь і розширять можливості приготування до безкінечності. В нову серію увійшли моделі WSEZD7225S1, WSEZM7225B1, WSEZ7213B та WSEZ7213W у чорному та білому кольорах. Об'єм камери у 72 л дозволить одночасно готувати декілька страв, а безліч режимів приготування мотивують до кулінарних експериментів. Соковите м'ясо, смачна риба або рум’яна випічка – кожна страва буде бездоганною, завдяки рівномірному приготуванню на кожному рівні.

Кожна модель духової шафи має регульовані телескопічні направляючі. Вони не тільки дозволять легко оцінити ступінь приготування страви, але й мінімізують ризики опіків. Забирайте готову страву, не занурюючи руки в духовку!

Духові шафи LG мають панель із сенсорним керуванням, доповнену стильними механічними ручками. Такий підхід дарує легкість управління і спрощує догляд. До того ж, скло дверцят духовок можна зняти для очищення, що дозволяє без зусиль усунути забруднення з усіх боків.

Нова вбудована техніка LG для кухонь – це стиль, функціональність та висока енергоефективність. Розширюючи кулінарні можливості, вона дарує естетику простору й заощаджує сімейний бюджет.

Нові варильні поверхні та духові шафи LG вже є на складі ERC, робіть ваші замовлення.

comments powered by Disqus
 
Top