Aspire Vero: «зелений» ПК, з переробленого пластику та Intel Core 11-го покоління

Aspire Vero: «зелений» ПК, з переробленого пластику та Intel Core 11-го покоління

Екологічно дружній до довкілля ноутбук Aspire Vero (AV15-51) дозволить подбати про майбутнє планети вже зараз, адже його виготовлено з вторинного переробленого пластику. Водночас простота розбирання також робить цей лептоп ідеальним для швидкого ремонту, модернізації та переробки.

Показати все

У корпусі Aspire Vero (AV15-51) використовується 30% переробленого пластику, що дозволило не лише повторно використати матеріал, а й знизити викиди CO2 приблизно на 21%. До слова, корпус тут без використання фарби, що зменшує негативний вплив летких органічних сполук. А дзеркальні літери на клавішах «R» та «E» також підсилюють важливий заклик по збереженню довкілля.

Aspire Vero (AV15-51) має компактну конструкцію мінімалістичний зовнішній вигляд. Так, його вага складає 1.8 кг, а товщина відповідно 17.90 мм, що цілком непогано. Також лептоп отримав 15,6-дюймовий дисплей FHD IPS, що підтримує технологію Acer ComfyView, яка зменшує навантаження на очі завдяки повному усуненню відблисків.

Працює Aspire Vero (AV15-51) на базі процесора Intel Core 11-го покоління і5/і7/і3 в залежності від конфігурації та графічними картами Intel Iris Xe Graphics. Оперативна пам'ять представлена DDR4 до 16 ГБ, а накопичувач SSD до 1 ТБ. Тож подібних характеристик більш ніж вдосталь для продуктивної роботи.

Крім того, завдяки технологіям Acer TrueHarmony та Acer PurifiedVoice із функцією пониження шумів на базі ШІ конференц-зустрічі будуть проходити на найвищому рівні, адже вони забезпечують реалістичний звук під час спілкування. Також для комфортної роботи передбачена підтримка Wi-Fi 6 (802.11AX 2x2) та Bluetooth 5.0.

До того ж ноутбук дозволить крокувати в ногу з часом, оскільки тут встановлено Windows 11, що дає змогу використовувати сучасну операційну систему. Завдяки власному унікальному розумному додатку VeroSense, користувач зможе на власний розсуд обрати один з чотирьох режимів роботи Aspire Vero, серед яких: Еко+, Еко, Збалансований та Продуктивність. Ці чотири режими відповідають за енергоефективність та строк служби батареї.

Основні характеристики:

  • Дисплей: 15,6 дюймів
  • Матриця: IPS
  • Роздільна здатність: 1920х1080
  • Процесор: Intel Core 11-го покоління
  • Графіка: Intel Iris Xe Graphics
  • Оперативна пам'ять: до 16 ГБ
  • Комунікації: IEEE 802.11 a/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.0
  • SSD: до 1 ТБ
  • Особливості: USB Type-C, HDMI, корпус з переробленого пластику, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальця
comments powered by Disqus
 
Top