Зустрічайте новинки в асортименті ARDESTO - кухонні ваги SCK-898R та SCK-900BGR!

Зустрічайте новинки в асортименті ARDESTO - кухонні ваги SCK-898R та SCK-900BGR!

Раді повідомити вам, що асортимент товарів ARDESTO поповнився товарами, які стануть вправними помічниками на любій кухні та допоможуть відміряти вказану в рецептурі вагу продуктів з максимальною точністю.

Показати все

Ваги кухоннi Ardesto SCK-898R

Модель ARDESTO SCK-898R з поверхнею з нержавіючої сталі не лише допоможе точно відмірювати інгредієнти, але й створюватиме продуктивну атмосферу на кухні своїм практичним стильним дизайном.

ARDESTO SCK-898R із кроком вимірювання 1 г зважать продукти вагою від 2 г до 5 кг, допоможуть контролювати страви, що особливо важливо під час дієти чи спортивного харчування, та якісно відтворювати рецепти з кулінарних книжок і блогів. Висока якість зважування забезпечується високоточним датчиком і надійною електронікою.

Металева поверхня не лише створює стильний вигляд, але й легко очищується, що є дуже важливою практичною характеристикою на кухні.

Ваги оснащено функціями тарування, вибору одиниць вимірювання (кілограми, грами, фунти, унції), автовимкнення та повідомлення про перевантаження чи низький заряд елементів живлення. Уся інформація відображується на зручному РК-дисплеї.

Ваги кухоннi Ardesto SCK-900BGR

ARDESTO SCK-900BGR - оригінальні електронні кухонні ваги зі знімною чашею та зручною сенсорною панеллю керування . Їхня унікальна форма дає змогу проводити зважування без додаткового посуду, достатньо просто насипати чи вилити інгредієнти прямо в чашу.

Із вагами ARDESTO SCK-900BGR точність і досконалість стануть основними характеристиками страв користувача. На них можна проводити зважування продуктів вагою від 2 г до 5 кг із кроком вимірювання 1 г. Задля зручності передбачено функції тарування та зміни одиниць вимірювання, що може стати у пригоді під час відтворення рецептів з іноземних кулінарних книг або блогів.

Надзвичайна якість зважування забезпечується високоточним датчиком та надійною електронікою. Керування вагами відбувається через сенсорну панель. Зручний РК-дисплей не лише відображає вагу продуктів у чаші, а й сигналізує, якщо вона перевищує 5 кг та коли наближається час заміни елементів живлення. 

comments powered by Disqus
 
Top