2E GAMING HUNTER - актуальна пропозиція для сучасних ПК

2E GAMING HUNTER - актуальна пропозиція для сучасних ПК

Для вдалої гри та для виконання різноманітних завдань важливо мати надійну комп’ютерну систему. Складові змінюються та оновлюються, удосконалюються практично кожного року та зазвичай відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп'ютерної моди.

Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того наскільки він вдало підібраний, залежить чітка робота ПК у подальшому та задоволення від процесу експлуатації.

Універсальний асортимент 2E Gaming – це сучасна актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. На сьогодні, слово “геймінг” - синонім всього прогресивного та функціонального.

Основні критерії вибору комп’ютерного корпусу:

 • форм-фактор та розміри;
 • визначити призначення системи та її складність;
 • звернути увагу на організацію охолодження компонентів та матеріали;
 • комплект корпусу (наявність додаткових кріплень, вентиляторів, різноманітних аксесуарів);
 • дизайн та підсвічування.

Пропонуємо корпус 2E Gaming HUNTER 2E-GH1: стильний, компактний із лаконічними, чіткими пропорційними формами, що підкреслені ARGB підсвічуванням. Такий варіант підійде для створення робочого ПК чи сучасної ігрової станції середнього рівня.

 • Стандарт або форм фактор: Mid Tower для материнських плат ATX, Micro ATX, Mini ITX.
 • Матеріали: сталь вищого гатунку стандарту SPCC 0,5 мм та бічне вікно із загартованого 4 мм скла, із гвинтовим кріпленням. Металеві деталі корпусу ретельно відшліфовані, немає загострень. Це важливо як для самостійної так і для промислової збірки.
 • Особливості конструкції: перфорація на передній панелі. В основі конструкції унікальне та надійне шасі 2Е Gaming style, що гарантує активний обдув і раціональну організацію внутрішнього простору.
 • Підсвічення: передня панель із вмонтованою ARGB-стрічкою та логотипом, що синхронізується із 120мм ARGB-вентилятором (вбудований на задній панелі).
 • Організація охолодження: загалом достатньо місця для шести вентиляторів: 3x120мм або 140мм на передню, 1х120мм на задню і 2х120мм на верхню панелі. Щодо рідинного охолодження: достатньо місця для одно-, двох- та трьохсекційного охолодження на передній, односекційного та одно-, двохсекційного на верхній панелях. Корпус активно продувається за рахунок перфорації на передній панелі.
 • Комплектація: розніми/індикатори 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, можливо встановити 2(1) 3.5-дюймові та 2(3) 2.5-дюймові накопичувачі, в наявності 7 слотів розширення. 2E Gaming HUNTER розрахований на відеокарту довжиною до 305 мм і охолодження для процесора висотою до 160 мм. Додатково магнітний пиловий фільтр на верхній панелі та стандартний на нижній. Фільтри легко демонтувати та почистити від забруднення.
 • Додатково: інструкція та комплект кріплень.

2E Gaming HUNTER корпус із вивіреною конструкцією та раціонально продуманим інтер’єром. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, без загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу монтажу складових системи. Чіткі геометричні форми фронтальної частини, що активно продувається підкреслює ARGB стрічка та логотип 2E Gaming. В корпусі можливо розмістити стандартний АТХ блок живлення та сучасні компоненти, роботу яких можливо спостерігати через панорамне скляне вікно. Пропозиція 2E Gaming HUNTER безперечно заслуговує на увагу користувачів.

Unboxing корпусу 2E Gaming HUNTER GH1 (2E-GH1) - YouTube

 

2Е – сучасна пропозиція для широкого загалу користувачів!

Грайте, навчайтесь та організовуйте творчий процес залюбки із 2E GAMING.

comments powered by Disqus
 
Top