Інструменти для деревообробки Bosch

Інструменти для деревообробки Bosch

Неважливо, всередині чи на вулиці. Потужні безщіткові двигуни Bosch та ефективні батареї 18 V покращують обробку деревини та дозволяють легко та гнучко вирішувати нові виклики, вільно та в будь-якому місці.

Показати все

ЧОРНОВИЙ РІЗ

РОЗРІЗАННЯ

ОЗДОБЛЕННЯ

КРІПЛЕННЯ

ВИ ПРОФЕСІЙНО ПРАЦЮЄТЕ З ДЕРЕВОМ? ТОДІ BOSCH — ВАШ ВИБІР!

Чорнове різання, шліфування або фінішна обробка — працюйте просто та ефективно з новими інструментами Bosch для обробки деревини, а акумулятор 18 В допоможе впоратися з будь-яким складним завданням. Скористайтеся компактною, але високоефективною ручною циркулярною пилкою або підвищуйте ефективність роботи на поверхнях великої площі за допомогою ексцентрикових шліфувальних машин.

З Bosch Professional ви зможете знайти ідеальний інструмент для будь-яких теслярських робіт просто неба та в приміщенні. Для максимальної продуктивності використовуйте інструменти BITURBO Brushless, сумісні з акумуляторами ProCORE18V та інтелектуальними безщітковими двигунами.

ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ РОБОТИ З ДЕРЕВИНОЮ

Лінійка інструментів Bosch Professional для роботи з деревиною пропонує широкий вибір електроінструментів і надійного приладдя для будь-якого застосування, пов’язаного зі столярними роботами, від пиляння до шліфування і кріплення. Теслярі можуть працювати ефективно, безпечно та легко, використовуючи останні інновації та новинки від Bosch. Покрівельники та інші фахівці, яким необхідно працювати в складних умовах і без дротів, можуть скористатися широким асортиментом акумуляторних інструментів Bosch Professional. Сумісні акумуляторні системи дозволяють використовувати будь-який інструмент з будь-яким акумулятором того ж класу напруги і обирати з широкого спектра торцювальних пилок, пилок на колоні, ножівок, циркулярних пилок, дрилей/шурупокрутів, ударних гайкокрутів, пилосмоків, робочих прожекторів і багатьох інших інструментів.

Робота у важких умовах вимагає максимальної потужності, тому Bosch створили серію BITURBO, об’єднавши найпотужніші акумулятори ProCORE18V з інтелектуальною технологією безщіткового двигуна – тепер інструменти BITURBO відповідають або навіть перевершують за продуктивністю аналогічні мережеві моделі.

comments powered by Disqus
 
Top