Huawei Lipstick Freebuds: звук у своїй бездоганній формі

Huawei Lipstick Freebuds: звук у своїй бездоганній формі

Ідеальні навушники для стильних жінок та яскравих чоловіків існують і це беззаперечно Huawei Lipstick Freebuds! Адже Huawei Lipstick - це квінтесенція вишуканого стилю, сучасної функціональності і особливо підходу із нотками ароматної ніжності та беззаперечної турботи!

Особливості

 1. Розроблений дизайн помади
 2. Аромат романтики
 3. Елегантність, що починається з коробки
 4. Відданість розкоші
 5. Краса, втілена у звук

Саме такі 5 переваг вказав виробник у себе на сайті. Отож ми спробуємо оглянути ці навушники і на собі перевірити цей особливої стильності гаджет від Huawei!

Комплектація

Коробка має мінімалістичний дизайн чорного кольору із витонченою золотою смужкою, що додає преміальності та стильності. Такий її дизайн робить коробку вже витвором мистецтва, а те що всередині - бажаним подарунком.
Одразу зауважу, що HUAWEI FreeBuds Lipstick продається в ароматній подарунковій коробці, що одразу максимально вражає і дарує приємні емоції. Аромат коробки дуже ніжний і ненавязливий, тому сподобається мабуть усім незважаючи на вік та стать.
 
Всередині цієї коробки ви знайдете:
 • Навушники
 • Чохол-акумулятор
 • Кабель USB-C
 • Інструкція, інформація щодо правил техніки безпеки
 • Гарантійний талон
 • Гарантійний сертифікат

Дизайн

Як ви вже зрозуміли, навушники FreeBuds Lipstick мають форму вишуканого футляра що повністю імітує форму губної помади, тому навушники у такому форматі обіцяють бути стильним і компактним аксесуаром, який буде зручно лежати у вашій сумочці, кишені чи навіть косметичці. Але щось мені підказує, що як мінімум на перших порах, вам незахочеться ховати ці навушники. Адже їх оригінальність та стиль так і бажають похизуватись ними.
Зауважу, що такий унікальний дизайн кейса Huawei FreeBuds Lipstick було розроблено у Паризькому центрі естетичних досліджень Huawei. 
 
Корпус навушників можна віднести до класу люкс, адже він виконаний із неіржавної сталі та, як заявляє виробник, є результатом 30 складних процесів проектування і відшліфовання до надзвичайно високого рівня точності. Саме тому поверхня навушників така гладка і виблискує як дзеркало. 
Корпус бездоганно поєднує між собою класичні кольори: чорний та золото. Але відкривши цей футляр класичного елегантного стилю, ви побачите чарівні навушники насиченого яскравого червоного кольору, які захоплюють дух як виглядом, так і звучанням.
 
Такий футляр не тільки дуже гарний, а і має дуже ергономічну форму, тому ними буде надзвичайно комфортно користуватись, як я вже писав, незалежно від статі та віку. 
Кожен навушник має вагу у лише 4.1 грама та практично не відчувається у вусі, що робить їх ідеальними навушниками для тих, хто полюбляє бути завжди із ними 24/7

Функціонал

Заявлено, що HUAWEI FreeBuds Lipstick використовують передову технологію активного приглушення шуму і здатні визначати форму вашого внутрішнього вуха та ваш унікальний стиль носіння. Перевірив це на практиці і підписуюсь під кожним словом. Ви дійсно зможете індивідуально налаштовувати під себе самі навушники і приглушити все що вам заважає насолоджуватись улюбленими треками чи важливою розмовою із близькими. 
 
Якщо у вас є необхідність записувати голос для підкастів, озвучування відео чи просто для відправлення голосового повідомлення друзям, вам у цьому допоможе мікрофон навушників, що завдяки високій частоті дискретизації 48 кГц зловить кожен аспект вашого голосу.
 
Також, як замовляє виробник, тут використовується новітня технологія кодування ігрового аудіо, що зменшує затримку сигналу до непомітних 90 мс у смартфонах з оболонкою EMUI. Мається на увазі, що звук не відставатиме від зображення на екрані. Нажаль, я не користуюсь смартфоном на оболонці EMUI, щоб це перевірити, але вірю що все працює як заявлено.
 
Простим доторком до екрану ви можете перенести відео зі смартфону на екран Huawei Vision, а звук — на навушники HUAWEI FreeBuds Lipstick. Переглядайте фільми на великому екрані вночі — і не турбуйтесь, що звук комусь заважатиме.
 
Взагалі, по функціонал навушників HUAWEI FreeBuds Lipstick, можна досить впевнено  сказати, що це функціонал тих же самих HUAWEI FreeBuds 4.

Налаштування

Для того щоб встановити зв’язок між навушниками та смартфоном, планшетом або ПК, відкриваємо зарядний кейс і натискаємо клавішу на його тильній частині, для взаємної синхронізації пристроїв. 
 
До слова, навушники можна підключити до двох пристроїв одночасно для плавного перемикання під час відтворення музики.

HUAWEI AI Life

Фірмовий застосунок Huawei AI Life дозволяє легко і швидко підключити гаджет до смартфону та керувати функцією приглушення шуму та режимами відтворення аудіо ваших навушників серії HUAWEI FreeBuds (FreeBuds Pro, FreeBuds 4, FreeBuds 4i та інші).
 
Отож за допомогою Центру звуку (нажаль недоступний для iOS) можна плавно перемикатись між пристроями і користуватись безліччю зручних функцій.

Керування

Керувати відтворенням музики і викликами, можна  за допомогою простих комбінацій. Комбінацій жестів, всього три і вони легкі для запам'ятовування.
 • Подвійне торкання: відповісти / завершити виклик, відтворення / пауза, попередній / наступний трек, увімкнути голосовий помічник
 • Проведення пальцем вгору / вниз: збільшення / зменшення гучності
 • Довге натискання: увімкнути / вимкнути функцію приглушення шуму, відхилити виклик
До слова, ці навушники досить легко підключаються до двох пристроїв одночасно (смартфонів, планшетів чи ПК) через поп-ап вікно.

Звук

Великий динамік 14.3 мм з LCP-діафрагмою всередині кожного навушника забезпечує незрівнянну якість звучання HUAWEI FreeBuds Lipstick. Навушники вирізняються діапазоном частот до 40 кГц, завдяки чому ви зможете насолоджуватись гармонійним, багатим звучанням улюблених мелодій.
 
Також у кожен навушник вбудовано басову трубку, що забезпечує потужну вібрацію діафрагми й генерує надзвичайно глибокі, сильні баси.
 
Зауважу, що не варто недооцінювати технологію адаптації до унікальної форми ваших вух. Вона теж має місце і дає вагомий вклад по передачі звуків та приглушення зайвих шумів.

Ємність

Щодо роботи цих навушників, то вони мене приємно здивували. Адже часто за гарними формами девайсів, ховається урізаний функціонал чи автономність, але ця історія не про HUAWEI, і не про HUAWEI Lipstick. 
 
Відтворення музики із вимкненим ANC з повністю зарядженим чохлом - 22 години, а з повністю зарядженими навушниками - 4 години, а з увімкненим ANC, 14 і 2,5 годин відповідно

Висновок

Однозначно навушники мене вразили по самі вуха. Починаючи від ароматного дизайну коробки, форм фактору, дизайну і закінчуючи функціоналом у деталях. Одразу розумієш, що хочеш ці навушники собі. Ну і звичайно хочеш їх дарувати іншим. Повторюсь, що хоча вони і призначені у першу чергу для жіночої половини людства, але у сьогоднішній 21 вік, ніхто неподивиться косо, якщо і чоловіча половина дуже захоче їх поносити. Отож нехай живе HUAWEI і нехай на нас всіх вистачить HUAWEI Lipstick!

comments powered by Disqus
 
Top