TP-Link Archer AX53 – Wi-Fi 6 роутер із загальною швидкістю з’єднання до 3 Гбіт/c

TP-Link Archer AX53 – Wi-Fi 6 роутер із загальною швидкістю з’єднання до 3 Гбіт/c

Компанія TP-Link виводить на український ринок новий Wi-Fi 6 роутер з оптимальним співвідношенням ціни, швидкості та функціональності.

TP-Link Archer AX53 – це швидкий та універсальний роутер, який підтримує новий стандарт Wi-Fi 6 і забезпечить вам загальну швидкість з’єднання до 3 Гбіт/c – до 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/c на частоті 2,4 ГГц. Це означає, що навіть при використанні стандартного гігабітного підключення і достатньо великій кількості підключених пристроїв користувачі зможуть успішно суміщати найбільш ресурсоємні завдання – наприклад, перегляд нового серіалу онлайн на вашому планшеті, робочу відеоконференцію в Teams на ноутбуці та улюблену гру на смартфоні.

Роутер оснащений двоядерним процесором Qualcomm і 512 МБ оперативної пам’яті, у нього один гігабітний порт WAN і чотири гігабітних порти LAN, а також чотири зовнішні антени з підтримкою Beamforming та 2x2 MU-MIMO.

Бездротовий модуль з підтримкою Wi‑Fi 6 забезпечує роботу функцій OFDMA, BSS Coloring, Target-wake-Time, Airtime Fairness, а також дозволяє використовувати канал 160 МГц для максимальної пропускної спроможності Wi‑Fi.

Фірмовий пакет безпеки HomeShield і підтримка WPA3 забезпечить надійний захист вашої домашньої мережі від кіберзагроз. Зокрема, HomeShield надасть у ваше розпорядження вбудований антивірус Avira, сканер загроз безпеки, зручні налаштування батьківського контролю і функцію пріоритизації користувацького трафіка. Ну а підтримка TP-Link OneMesh допоможе розширити покриття Wi-Fi мережі за допомогою одного або кількох підсилювачів сигналу TP-Link серії RE.

За допомогою фірмового додатку Tether навіть недосвідчений користувач зможе самостійно налаштувати Archer AX53 за кілька хвилин – для цього потрібно увімкнути роутер, скачати додаток і виконати вказівки на екрані смартфона.

Рекомендована роздріьна ціна TP-Link Archer AX53 складає 2199 грн.

comments powered by Disqus
 
Top