Почувайтеся добре цілий рік: Huawei Watch GT 3 допомагає дбати про здоров’я

Почувайтеся добре цілий рік: Huawei Watch GT 3 допомагає дбати про здоров’я

Київ, 24 грудня 2021 р. — Щозими перед нами постає непросте завдання — посилена турбота про здоров’я. Коли дні стають холоднішими, а календар переповнений безліччю подій, підтримувати задовільний рівень самопочуття перетворюється на завдання із зірочкою. Застуда, грип та інші сезонні захворювання найчастіше зустрічаються у холодні місяці року . Тому турбота про себе і запобігання хворобам набувають неабиякого значення саме взимку. Як захистити свій імунітет? У цьому вам допоможуть показники моніторингу здоров’я в серії смарт-годинників Huawei Watch GT 3.

Huawei Watch GT 3 дозволяє цілодобово відстежувати стан здоров’я, наприклад частоту серцевих скорочень, рівень кисню у крові, сон, стрес, менструальний цикл тощо. Якщо приділяти цим показникам пильну увагу, це допоможе вберегтися від розповсюджених зимових захворювань.

Трилисник покращення способу життя

Huawei Watch GT 3 оснащений багатьма інтелектуальними функціями моніторингу, які допоможуть стежити за станом здоров’я взимку, а також дотримуватися здорового способу життя у напружені святкові місяці. Гаджет доступний із повністю оновленим додатком Huawei Health та новітньою функцією «Трилисник покращення способу життя». Тренування, сон, емоції, харчування — важливі складові життя і значно впливають на здоров’я. З огляду на це додаток надсилатиме щоденні нагадування про споживання води, щоденну посмішку, раннє нагадування про сон та обсяг фізичних вправ, аби користувачі могли розвивати здорові звички навіть при напруженому графіку. Коли ви виконуєте повсякденні завдання, пов’язані із підтримкою здоров’я, квітка трилисника розцвітає.

Пийте достатньо води

Усім відомо, наскільки важливо підтримувати водний баланс у спекотні місяці, а коли йдеться про зиму, ми забуваємо цю звичку. Проте відсутність спраги не означає, що ваш рівень води у нормі. Тіло втрачає вологу через фізичні вправи, у вигляді пари від холоду та через багатошаровий теплий одяг.

Тренування взимку

Huawei Watch GT 3 пропонує покращені функції моніторингу тренувань, які відмінно підходять для зимових місяців. Користувачеві доступні понад 100 спортивних режимів, зокрема 18 професійних, 12 видів тренувань просто неба, серед яких альпінізм, катання на лижах, сноуборді та бігових лижах. Незалежно від того, яким спортом ви захоплюєтеся, Huawei Watch GT 3 готовий прийняти виклик разом із вами.

Залишайтеся позитивними й усвідомленими

Huawei Watch GT 3 надсилає щоденні нагадування про підтримку уваги для усвідомленості та пропонує дихальні вправи, правильність виконання яких можна перевіряти за діаграмою на дисплеї.

Добре висипайтеся

Повноцінний сон — це запорука міцного здоров’я. Huawei Watch GT 3 оснащений технологією моніторингу сну Huawei TruSleep™ 2.0, розробленою Huawei та оптимізованою протягом 4 років. Технологія відстежує стадії сну, серцевого ритму в реальному часі, дихання уві сні й аналізує якість сну, не порушуючи нічний спокій користувача.

Huawei Watch GT 3 може автоматично визначати тривалість сну користувача та представляти його повну структуру (легкий сон, глибокий сон, швидкий сон тощо). Годинник також здатний точно визначати шість типових проблем зі сном: складнощі із засинанням, легкий сон, пробудження вночі, раннє пробудження, множинні сновидіння, нерегулярний сон, і надавати індивідуальні науково обґрунтовані пропозиції для покращення його якості.

Незалежно від того, чи визначаєте ви себе прихильниками літа або зими, життєво важливо залишатися здоровими цілий рік. Huawei Watch GT 3 та його технологія моніторингу стану здоров’я полегшують це завдання. На українському ринку нова лінійка доступна в чотирьох варіантах: 46-міліметрова версія — з металевим або фтореластомеровим ремінцем, а 42-міліметрова — зі шкіряним або металевим. Усі пристрої лінійки Huawei Watch GT 3 сумісні з пристроями Android та iOS.

Детальніше ознайомитися з Huawei Watch GT 3, а також отримати інформацію про доступність смарт-годинників можна на офіційному сайті Huawei.

comments powered by Disqus
 
Top