Міні-комп’ютери ZOTAC: компактність та потужність в одному пристрої

Міні-комп’ютери ZOTAC: компактність та потужність в одному пристрої

Компанія Zotac, один з лідерів - виробників відеокарт, пропонує унікальне для ринку України рішення – компактні міні-комп’ютери, створені у форматі Barebones, що мають у своїй основі потужні відеокарти nVidia RTX.

Показати все

Таке рішення задовольнить і потребу геймерів, яким потрібний компактний стильний комп’ютер, який також надасть можливість грати в сучасні ігри на максимальних графічних налаштуваннях, і потребу професіоналів, яким потрібна обробка графічних і інших даних.

Швидкі потужні моделі, що мають на борту відеокарти серії nVidia GeForce RTX 2060 (ZBOX-EN052060C-BE), RTX 3060 (ZBOX-ECM53060C-BE), 2070 (ZBOX-EN072070S-BE), 2080 (ZBOX-EN072080S-BE) та інші, а також потужні центральні процесори Intel Core i5 та Intel Core i7, чудово впишуться в інтер’єр і стануть надійними ігровими та професійними помічниками.

Відеокарти поколінь nVidia RTX 2ї та RTX 3ї серії, хоча і менші за форм-фактором, аніж їх «старші брати», але при цьому не поступаються їм в швидкості та продуктивності, а протестоване на заводах охолодження дозволить не хвилюватись через перегрівання.

comments powered by Disqus
 
Top