Замовлення Bolt відтепер доступне в Petal Maps

Замовлення Bolt відтепер доступне в Petal Maps

Київ, 22 грудня 2021 р. — Bolt, популярний сервіс замовлення автомобілів та один із перших великих брендів, які приєдналися до AppGallery, став ще доступнішим для користувачів після інтеграції із картографічним додатком Huawei Petal Maps.

Користувачі Huawei зі смартфонами на базі мобільних сервісів Huawei (HMS) та користувачі, які завантажують Petal Maps із Google Play, відтепер отримають додаткову можливість пошуку напрямків і перевірки тривалості подорожі. Окрім поїздок автомобілем, громадським транспортом, піших та велосипедних прогулянок буде відображено ще й виклик таксі.

Натискаючи на нову іконку, користувач автоматично потрапляє до додатка Bolt, де може забронювати водія та перевірити його дані, а також дізнатися відстань і вартість подорожі. Нова опція забезпечує додаткові переваги від користування додатком Petal Maps, який за рік сягнув рівня 20 мільйонів активних користувачів щомісяця у всьому світі й 7 мільйонів у Європі. Додаток доступний у понад 166 країнах світу.

Від моменту запуску Bolt в AppGallery влітку 2020 року сервіс став популярним серед споживачів, демонструючи результат у 12 мільйонів завантажень у всьому світі. Це стало можливим завдяки його репутації як надійного та безпечного сервісу з доступними цінами. Зокрема, Bolt вважається одним із найшвидших доступних додатків для виклику таксі.

«Користувацький досвід Petal Maps значно поліпшено завдяки інтеграції із Bolt. Ми впевнені, що цей крок також підтверджує багатофункціональність нашого картографічного додатка, — зазначив Дерек Ю (Derek Yu), президент Huawei у регіоні Центральної і Східної Європи, Скандинавських країн та Канади. — Завдяки співпраці Huawei з Bolt усього за 12 місяців ми змогли запропонувати три різні додатки (Bolt, Bolt Food та Bolt Driver) не тільки нашим європейським користувачам, а й мешканцям Африки. Ми пишаємося тим, що відіграємо значну роль у розширенні аудиторії Bolt у всьому світі».

Обидві компанії також співпрацювали на рівні розробки програмного забезпечення для інтеграції картографічного кіту Huawei. Це дозволило доповнити додаток Bolt персоналізованими дисплеями та взаємодіями для пристроїв HMS.

У Petal Maps нещодавно з’явилися цікаві оновлення. Серед них — Lane Guidance, яке допомагає водіям ліпше планувати маршрут і розбиратися у складних дорожніх ситуаціях, та Offline Maps, що дозволяють використовувати функції пошуку та навігації офлайн. Окрім того, пошук заправних станцій, ресторанів, банкоматів тощо став простішим завдяки новим і покращеним функціям пошуку в один дотик.

comments powered by Disqus
 
Top