Компанія Huawei розширює рекламні послуги разом з платформою Huawei Ads

Компанія Huawei розширює рекламні послуги разом з платформою Huawei Ads

Київ, 20 грудня 2021 р. — Huawei, провідна світова технологічна компанія, оголосила про розширення портфеля рекламних послуг і представила платформу Huawei Ads. Проєкт створений для рекламодавців, розробників та агентств, які прагнуть збільшити охоплення аудиторії та отримати нові можливості для зростання бізнесу. Адже рекламу можна поширювати на більш ніж 700 млн пристроїв Huawei в усьому світі.

Huawei Ads — це маркетплейс реклами, розроблений для пристроїв Huawei. Платформа направлена на створення мосту між партнерами і користувачами пристроїв Huawei, завдяки чому перші можуть надати останнім корисну інформацію та якісні послуги.

Huawei Ads дає змогу показувати рекламні оголошення, застосовуючи programmatic-технологію. Проєкт підтримує різні формати кампаній, зокрема нативну рекламу, банери, відеорекламу і рекламу з винагородою.

Партнерська програма Huawei Ads пропонує переваги для прямих рекламодавців і сертифікованих агентств, зокрема:

  • підтримку на етапі знайомства й налаштування платформи;
  • консультацію експертів щодо налаштування й оптимізації кампаній;
  • додаткові тренінги для сертифікованих партнерів, а також доступ до бета-функцій.

«Платформа Huawei Ads пропонує можливості для залучення нових користувачів. Завдяки прямому розміщенню на пристроях Huawei, в AppGallery, у додатках Huawei та безлічі програм сторонніх розробників рекламодавці отримають нові інноваційні опції рекламування. Ми впевнені, що Huawei Ads допоможе нашим партнерам досягти кращих бізнес-результатів», — прокоментувала Юлія Гриць, голова напряму HMS Business Development у Huawei Ukraine.

Серед переваг платформи Huawei Ads:

  • Таргетинг. Рекламодавці і розробники можуть залучати нову аудиторію, яка застосовує магазин додатків AppGallery за замовчуванням, використовуючи інтелектуальну систему тегів і рекомендацій.
  • Розміщення. Рекламодавці і розробники можуть розміщувати свої оголошення безпосередньо на пристроях Huawei, у магазині додатків AppGallery, в сервісах Huawei Video і Huawei Music, в Assistant і пошуковику Petal Search, а також безлічі сторонніх додатків.
  • Результативність. Інтелектуальні теги і смарт-банери дають рекламодавцям і розробникам змогу розширити можливості управління й ефективності реклами. Це дозволяє підвищити рентабельність інвестицій.

Щоб долучитися до нової рекламної платформи від Huawei, необхідно зайти на сайт Huawei Ads і створити обліковий запис. Партнери Huawei завжди можуть звернутися до команди Huawei Ukraine за електронною поштою ukrainebd@huawei.com у випадку будь-яких питань. Для отримання додаткової інформації про платформу, будь ласка, завантажте маркетинговий посібник Huawei Ads в обліковому записі.

comments powered by Disqus
 
Top