Новини CRN: Раді повідомити, що цьогорічним переможцем у загальному рейтингу ПУБЛІЧНА ХМАРА визнано MICROSOFT AZURE

Новини CRN: Раді повідомити, що цьогорічним переможцем у загальному рейтингу ПУБЛІЧНА ХМАРА визнано MICROSOFT AZURE

Загальнодоступна хмарна платформа Microsoft Azure отримала найвищу загальну оцінку від постачальників рішень, які цього року брали участь у голосуванні премії CRN «Вибір року», охопивши три підкатегорії: «Технології», «Прибутки» і «Потреби клієнтів».

Високі оцінки слідували за аналогічними результатами в першому опитуванні CRN Cloud Barometer, проведеному раніше цього року, де рішення Azure отримало найбільшу кількість схвальних відгуків від партнерів, випередивши Amazon Web Services і Google Cloud. За словами Ріда Відовера, технічного директора Cognizant Microsoft Business Group (Azure Expert MSP), Azure «перевершує AWS і Google» завдяки дружнім для партнерів програмі та бізнес-моделі Microsoft. Генеральний директор Logicalis Group Боб Байлкоскі (Azure Expert MSP) відзначив, що Azure пропонує більше можливостей для зросту порівняно з AWS. «Нашим клієнтам набагато легше зрозуміти можливості Microsoft, які доступні з Azure, особливо це стосується керівників вищої ланки, ніж з AWS, що є дещо більш технічним, розробницьким рішенням», – сказав він.

За більш детальною інформацією щодо рішень Microsoft, будь ласка, звертайтеся до наших спеціалістів microsoft@erc.ua, а також завітайте на сторінку erc.digital

comments powered by Disqus
 
Top