Kingston. Кілька змінних сховищ – уже реальність

Kingston. Кілька змінних сховищ – уже реальність

Kingston пропонує комплекс Workflow Station & Readers для одночасного підключення кількох змінних сховищ даних до ноутбука чи стаціонарного ПК. Пристрій прискорить і зробить більш зручним процес створення продуктів креативної індустрії, забезпечуючи можливість комфортної роботи з чотирма картками пам’яті одночасно.

Показати все

Одночасно підключайте і працюйте

Для монтажу відео з матеріалів багатокамерної зйомки 4K/8K із портативними аудіорекордерами або кадрів, знятих за допомогою кількох дронів і екшн-камер, тепер не потрібно витрачати час на послідовне з’єднання та копіювання на робочий SSD інформації з картки пам’яті кожного пристрою. Усі картки можна одночасно підключити до ноутбука або робочої станції і працювати з ними безпосередньо в монтажному ПЗ без перенесення даних. Водночас користувач отримує можливість створювати та налаштовувати систему перенесення файлів відповідно до поточної потреби.

Скорочення часу – підвищення оперативності

Завдяки підключенню до системи за допомогою USB 3.2 зі швидкістю передавання даних до 5 Гбіт/с нове рішення Kingston дає змогу значно скоротити час постобробки відзнятого матеріалу й підвищити оперативність його публікації в глобальній мережі або поширення за допомогою ефірних і кабельних каналів.

Складові комплексу

Комплекс Kingston Workflow Station & Readers складається з док-станції Workflow Station, що постачають у комплекті з хабом USB Type-A і Type-C, а також окремо продають модулі кардрідерів Workflow SD Reader і Workflow microSD Reader для підключення до док-станції. Під час роботи користувач має можливість встановити в док-станцію до чотирьох модулів одночасно й міняти їх за потреби. Крім того, кожен кардрідер можна підключити до комп’ютера безпосередньо, використо­вуючи кабель USB Type-C, що є в комплекті постачання й дає змогу використовувати пристрої для керування робочим процесом у дорозі.

Вага док-станції становить менше 300 г, а вага змінного модуля – приблизно 30 г, завдяки чому комплекс можна комфортно перевозити у звичайному рюкзаку та займатися обробкою й монтажем відео навіть у польових умовах.

Характеристики кардрідерів Kingston Workflow

 

Dual-Slot microSDHC/microSDXC UHS-II

Dual-Slot SDHC/SDXC UHS-II

Station Dock USB 3.2 Gen2 USB-A/C Hub

Код товару

WFS-SDC

WFS-SD

WFS-U

Тип

зовнішній

зовнішній

зовнішній

Інтерфейси

USB 3.2

USB 3.2

USB 3.2 Gen 2 Type-C

Підтримання карт пам’яті

microSDHC, UHS-II

SDHC, SDXC, UHS-II

USB USB-A, USB-C

Розмір (ш × в × г), мм

50×16,87×62,87

50 × 16,87 × 62,87

70,27 × 55,77 × 160,27

Колір

сріблястий

сріблястий

сріблястий

comments powered by Disqus
 
Top