Lenovo стала інноваційним партнером школи Лілії Літковської

Lenovo стала інноваційним партнером школи Лілії Літковської

Київ, 16 грудня 2021 р. — Українська дизайнерка Лілія Літковська започаткувала школу моди Schooll of Art × Craft, інноваційним партнером якої стала компанія Lenovo. Мета школи — створити новий рівень освіти у сфері моди та підготувати нове покоління професіоналів в індустрії. Практичні навички з моделювання учні будуть відточувати на новинках від компанії Lenovo — моноблоках YOGA AIO 7 на базі AMD Ryzen 7.

Навчання у школі — тандем трьох ключових складових: творчості, ремесла та бізнесу, об’єднавши які майбутній дизайнер створить якісний продукт. Наразі навчання розпочалося за двома напрямами — Дизайн в моді та Бізнес у моді, на черзі, у семестрі навесні 2022 року, — Конструювання та моделювання одягу, Sustainable fashion, курс для підлітків Digital Fashion, Ідеї в моді, Історія мистецтв, а також майстер-класи від майстрів індустрії. Кожен курсів складається з теоретичної та практичної частини й дає ключі до розуміння основних процесів побудови сильного фешн бренда.

“Радію, що школа об‘єднує навколо себе професіоналів із різних сфер та мрійників, які створюють нові сенси. Наша мета — ростити та розвивати індустрію моди, об'єднувати майстрів індустрії та створювати ком'юніті професіоналів. Я вважаю, що синергія минулого та майбутнього може привнести в цей світ щось дуже особливе! Дякую за цю можливість компанії Lenovo”, — говорить Лілія Літковська.

Сучасні ескізи створюються за допомогою технологій — достатньо помилки системи на “слабенькому” ноутбуці, щоб загубити години роботи. Щоб навчання в школі було продуктивним, а створення дипломної колекції комфортним, інноваційним партнером школи Schooll of Art x Craft запросили стати компанію Lenovo

Результатом колаборації брендів стало оснащення школи інноваційними моноблоками Lenovo YOGA AIO 7 на базі AMD Ryzen™ 7. Чому саме цей пристрій? Моноблок виглядає так, як має виглядати техніка в класі, де навчаються моді: чіткі графічні лінії, великий, проте лаконічний екран, що обертається на 180°, мінімалістичний дизайн, який з легкістю вписується в інтер’єр. “Залізо” дає повну впевненість, що техніка не підведе, адже ПК обладнано передовими технологіями:  потужним процесором — AMD Ryzen™ 7 5800H та графічною картою NVIDIA GeForce RTX 2060. На практиці це дозволяє одночасно редагувати кілька графічних файлів у Clo3D, Marvelous Designer чи інших високопродуктивних професійних програмах, перемикатись між вкладками із референсами та відписувати в месенджері колегам чи друзям. 

Що крім продуктивності дуже важливо для дизайнера? Звісно ж кольоропередача. YOGA AIO 7 — перший у світі моноблок з 27-дюймовим IPS-дисплеєм із роздільною здатністю 4К, який забезпечує 99 відсотків колірного простору DCI-P3 і 99 відсотків Adobe RGB одночасно. Не дуже приємно, коли створюючи дизайн, студент впевнений, що основний колір глибокий синій, а насправді — класичний тіфані. З YOGA AIO 7 такого точно не трапиться. Проте найголовнішою особливістю цих пристроїв є незвичний форм-фактор — екран обертається на 180°. А це означає більше свободи творчості та гнучкі можливості для навчання.  

“Люди, які прагнуть розвитку та мріють створювати щось унікальне та інноваційне, надихають кожного з нас! Українські дизайнери на весь світ голосно заявляють про наше талановите нове покоління, а які надзвичайні стартапи у сфері моди з українським корінням! Лілія Літковська створила Школу Schooll of Art x Craft задля розвитку українського модного світу та бізнес-середовища. І саме технології зможуть допомогти індустрії вийти на новий рівень. Продуктивні персональні комп'ютери Lenovo  створені з думкою про естетику простору і стануть надійними помічниками дизайнерам у пізнанні тонкощів дизайну та інновацій у моді. Проте ми з командою подумали: а що можемо ще зробити для тих хто хотів би навчатись, але не має такої можливості? Тоді у нас виникла ідея подарувати грант на навчання на курсі «Дизайн у моді» людині, яка горить своїм проєктом і візьме максимум від курсу для розвитку своїх навичок”, — розповіла про партнерство Марина Кайдаш, провідна спеціалістка із маркетингу компанії Lenovo в Україні.

Грант на безкоштовне навчання на курсі «Дизайн у моді» став чудовим стартом курсу. Другий грант очікує на найкращого студента вже по закінченню курсу на етапі захисту проєкту. Новина про фінансову допомогу у втіленні має стати потужною мотивацією для наполегливих студентів курсу. Переможець грантового конкурсу зможе витратити 100 тисяч гривень на створення колекції та зйомку лукбука. За умовами конкурсу, грант отримає студент, який презентує найкращу капсульну колекцію: покаже цілісну ідею, здивує своїм креативним підходом та продемонструє чітке розуміння планів розвитку свого бренду. 

comments powered by Disqus
 
Top