Якi гаджети ASUS вибрати до Playstation 5?

Якi гаджети ASUS вибрати до Playstation 5?

Створюємо еталонну екосистему для консольного геймінгу.

Показати все

Консоль нового покоління надала геймерам можливість грати у 4К із частотою оновлення дисплея 120 Гц. Такий приріст продуктивності вимагав удосконалення системи передавання відео­сигналу, тому нова PlayStation 5 може похвалитися підтримкою нового стандарту HDMI 2.1 та низкою інших переваг. Чому він такий важливий і який монітор та іншу ігрову периферію вибрати, щоби розкрити весь ігровий потенціал консолі та отримати максимально можливий досвід? Будемо розбиратися разом із ASUS.

Удосконалені монітори

Код товару: 90LM0590-B02170

Оптимальними моніторами для консолі нового покоління стануть ROG Swift XG43UQ та PG32UQ завдяки підтриманню технології HDMI 2.1. Пропускна здатність нової версії інтерфейсу збільшена до 48 Гбіт/с.

Для зниження затримок під час виведення зображення та досягнення плавності в динамічних сценах застосовується ціла низка нових технологій. Найцікавішою з них є VRR (Variable Refresh Rate) — змінна частота оновлення. Вона усуває розриви кадрів у динамічних сценах завдяки синхронізації частоти оновлення монітора з кадровою частотою (FPS). Інша цікава для геймерів технологія — ALLM (Auto Low Latency Mode) — дає змогу ігровій консолі автоматично перемикатись у режим низької затримки для ігор і навпаки. Удосконалення торкнулись і аудіоканалу, тому в HDMI 2.1 передбачена технологія eARC, що спрощує використання сучасних аудіоформатів і передавання аудіосигналів високої якості.

Ексклюзивні гарнітури

Код товару: 90YH01X1-B3UA00

Оскільки для гри на консолі не використовується миша та клавіатура, а контролери найчастіше купують разом із консоллю, із вибором периферії все значно простіше — варто вибрати лише гарнітуру.

Основним критерієм у такому випадку є тип підключення — дротовий або бездротовий. У першому варіанті, ймовірно, підключатимете гарнітуру до контролера, тому варто вибрати варіант із рознімом 3,5 мм для підключення до DualSense. Оптимальним варіантом стане ROG Strix Go Core, що поєднує в собі легку та стильну конструкцію, зручну для тривалих ігрових сесій, знімний односпрямований мікрофон, сертифікований Discord і TeamSpeak, і високоякісні 40-мм динаміки ASUS Essence.

Версія навушників ROG Strix Go 2.4 може стати в пригоді, якщо користувач надає перевагу бездротовому варіанту підключення гарнітури. Окрім можливості з’єднання через донгл 2,4 ГГц, ця модель має ексклюзивну технологію ASUS AI Noise-cancelling Mic, що за допомогою штучного інтелекту відсікає фонові шуми під час передавання голосу та робить розмови чіткими та зрозумілими для співрозмовника. Для шанувальників ексклюзивних дизайнів є версія цієї моделі в кольорі Electro Punk.

Роутер, що розкриє весь потенціал

Код товару: RT-AX82U

Одним із вагомих надбань нової PlayStation 5 є модуль Wi-Fi із підтриманням нового стандарту передавання даних Wi-Fi 6. Тому варто вибирати і роутер, що допоможе розкрити весь потенціал ігрової консолі, а також надасть додаткові переваги під час щоденного використання. Так, наприклад, користувачі можуть насолоджуватися більш швидким зв’язком за одночасного підключення великої кількості девайсів завдяки новій технології OFMDA, а також бути впевненими в захисті від кібератак за використання шифрування стандарту WPA3.

comments powered by Disqus
 
Top