Зустрічайте новинки в асортименті ARDESTO - електричні зубні щітки та стаціонарний іригатор з електричною зубною щіткою у комплекті!

Зустрічайте новинки в асортименті ARDESTO - електричні зубні щітки та стаціонарний іригатор з електричною зубною щіткою у комплекті!

Раді повідомити, що асортимент товарів ТМ ARDESTO поповнився товарами, які забезпечать здорові і яскраві посмішки та стануть чудовим подарунком кожному члену родини. А саме – шістьма моделями електричних зубних щіток та стаціонарним іригатором з електричною зубною щіткою у комплекті!

Показати все

Електричні зубні щітки мають багато переваг:

  • якісно чистять важкодоступні місця;
  • забезпечують більш високий рівень очищення за рахунок високої кількості чистячих рухів (для порівняння: звичайною зубною щіткою ми робимо у середньому 10 чистячих рухів на кожному зубному сегменті, тоді як електрична зубна щітка виконує до 40 000 вібрацій за хвилину);
  • мають різні режими роботи: чистка, відбілювання, масаж ясен; видаляють зубний наліт та камінь;
  • для дітей чистка зубів електричною щіткою може стати цікавою розвагою та привити навик правильно чистити зуби.

Дитяча зубна щітка ARDESTO ETB-003DOG

Дитяча зубна щітка ARDESTO ETB-003DOG подарує дитині інтерес до чистки зубів та спонукає більш відноситися відповідально. Після чищення однієї зони щітка на декілька секунд зупиняється, сигналізуючи про необхідність переходу до наступної зони чищення. Таким чином щітка формує правильні навички чищення та зацікавлює дитину.

Щітку можна мити під струменем води завдяки ступеню захисту IPX6. Для живлення використовуються 2 батарейки стандарту ААА, що забезпечить декілька тижнів безперервної роботи. Користуватися щіткою можуть діти від 5 років, м’яка щетина забезпечить ретельний та бережний догляд. А завдяки дизайну у вигляді милого песика-далматинця дитина не буде ставитися до процесу чищення зубів як до цікавої гри.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-101W

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-101W має унікальний дизайн та зручна у використанні. Модель оснащена трьома режимами роботи з частотою вібрації до 35 000 разів на хвилину та має ступень захисту IPX7. Завдяки вбудованому акумулятору на  350 mAh щітка працює до 25 днів на одному заряді, її можна сміло брати з собою в навіть в довгу подорож.

Заряджається щітка за допомогою USB-кабелю з роз’ємом micro-USB (у комплекті), стан зарядки відображається за допомогою світлодіодного індикатора на корпусі.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-112W та ARDESTO ETB-113W

Електричні зубні щітки ARDESTO ETB-112W та ARDESTO ETB-113W мають 4 режими роботи: стандарте чищення, м’яке чищення для чутливих зубів, відбілювання та масаж ясен. На корпусі за допомогою світлодіодної індикації відображається обраний режим та рівень заряду акумулятора, який має ємність 350 mAh та забезпечує роботу до 25 днів на одному заряді. Заряджаються обидві щітки бездротовим способом за допомогою комплектного індукційного зарядного пристрою (бази).

У Ardesto ETB-112W база має USB-роз’єм та підключається до електричної мережі за допомогою звичайного блока живлення з силою току від 650mA, який зараз є у кожній оселі, а база для щітки Ardesto ETB-113W оснащена стандартною електричною вилкою. Щітки мають захист IPX7, що гарантує навіть тривале занурення у воду без наслідків. Змінні насадки щіток мають середньо-м’яку щетину DuPont та забезпечують бережне і ретельне очищення.

Електрична зубна щітка ARDESTO ETB-211B та ARDESTO ETB-212CB

Електричні зубні щітки ARDESTO ETB-211B та ARDESTO ETB-212CB виконано у преміальному дизайні з приємним на дотик soft-touch покриттям корпусу. До того ж, обидві вони комплектуються практичним пластиковим кейсом, в якому зручно зберігати щітку та змінні насадки до неї. Це обов’язково оцінять користувачі, які часто бувають у від’їздах та відрядженнях, або просто прагнуть порядку у всьому. Щітки оснащені акумуляторами на 400 mAh (до 25 днів роботи), чотирма робочими режимами (стандарте чищення, м’яке чищення для чутливих зубів, відбілювання та масаж ясен), світлодіодною індикацією режимів та заряду акумулятора.

Заряджаються обидві поміщенням щітки на індукційну зарядну базу, яка у моделі ARDESTO ETB-212CB до того ж доповнюється скляним стаканом для полоскання роту та забезпечує ще більше комфорту – просто покладіть щітку у розташований на базі стакан і вона почне заряджатися. Вже стандартно щітки мають ступень захисту IPX7 та комплектуються змінними насадками з середньо-м’яку щетиною DuPont: у ARDESTO ETB-211B їх у комплекті 5 шт. та 4 шт. у комплекті з ARDESTO ETB-212CB.

Стаціонарний іригатор ARDESTO OI-R600WTB

Іригатор не здатен повністю замінити зубну щітку, але він чудово доповнює її та забезпечує таким чином комплексний догляд. До того, ж іригатор допоможе ретельно та лагідно видалити залишки їжі в проміжках між зубами, припинити кровоточивість ясен, зменшити або повністю прибрати неприємний запах з рота та просто обов’язково потрібен для людей з брекетами.

Новий стаціонарний іригатор ARDESTO OI-R600WTB до того ж комплектується електричною зубною щіткою ARDESTO ETB-112W, має вбудовану базу для її бездротового заряджання, 10 режимів тиску води, резервуар для води на 600 мл, функції чищення та масажу ясен, насадки для чищення ротової порожнини та язика у комплекті. Це все забезпечить повноцінний догляд за Вашими зубами та допоможе зберегти їх здоровими. А ще іригатор ARDESTO OI-R600WTB зручний та практичний у використанні та стильно виглядає.  

Насадки для електричних зубних щіток ARDESTO TBH-21B та TBH-21W

Завдяки змінним насадкам однією зубною щіткою можуть користуватися декілька членів родини просто замінюючи насадку на індивідуальну перед чищенням Для дітей чистка зубів електричною щіткою може стати цікавою розвагою та привити навики правильно чистити зуби. Насадки для електричних зубних щіток ARDESTO TBH-21B та TBH-21W мають сертифіковану щетину DuPont та спеціальні щетинки, які змінюють колір з синього на білий, сигналізуючи цим про необхідність заміни насадки на нові. Комплект з трьох насадок можна придбати окремо до моделей зубних щіток ARDESTO ETB-112W, ARDESTO ETB-113W, ARDESTO ETB-211B та ARDESTO ETB-212СB.

Електричні зубні щітка та іригатори ARDESTO – подаруйте здорові посмішки собі та своїм близьким!

comments powered by Disqus
 
Top