Конденсаційні газові котли - новітня технологія тепла у оселі

Конденсаційні газові котли - новітня технологія тепла у оселі

Газові котли є серцем ледь не кожного будинку нашої країни, де є доступ до газу. При цьому сучасні газові котли мають дуже високий ККД – більше 90%, але мало хто знає, що є технологія, яка дозволяє отримати відносний ККД близько 109%! Це стало можливо завдяки конденсаційним газовим котлам.

Показати все

Щоб зрозуміти, за рахунок чого досягається більш висока ефективність, розглянемо принципи роботи традиційних газових котлів і конденсаційних газових котлів.

Температура відпрацьованих газів в будь-якому котлі в результаті нагріву теплообмінника сягає 130 - 140 °C. Відпрацьовані гази в традиційних котлах одразу ж виводяться на вулицю через систему димовидалення.

Звичайний котел

Але уявіть собі, що якимось чином ми змогли використати залишкове тепло відпрацьованих газів та передати його нашій системі опалення, температура якої має бути 45 – 80 °C в залежності від погоди. Для цього лише потрібно зробити так, щоб відпрацьовані гази виходили не одразу на вулицю, а проходили через певну ділянку теплообмінника (так званий первинний теплообмінник) і віддавали йому своє тепло.

Конденсаційний котел

За такої конструкції відпрацьовані гази будуть віддавати залишкове тепло системі опалення у первинному теплообміннику. Коли температура відпрацьованих газів дійде до точки роси (приблизно 55-65 °C), пар скраплиться у конденсат і стече у каналізацію, а вуглекислий газ буде видалено на вулицю через систему димовидалення, але тепер вже при температурі 60-80 °C.

Конденсаційна технологія у газових котлах дозволяє збільшити їх ККД на 15%, а отже і заощадити на витратах пального. Також економія відбувається за рахунок більш глибокої модуляції – можливістю котла працювати на мінімальних потужностях: 2-3 кВт (проти мінімальних 8-9 кВт у традиційних котлах). На практиці, правильний підбір конденсаційного котла та елементів системи опалення може дати загальну економію споживання газу до 35-40%.

Компанія ERC пропонує широкий асортимент конденсаційних газових котлів!

Робіть ваші замовлення!

comments powered by Disqus
 
Top