Потужна енергія. Тепловий насос Bosch Compress 7000i AW

Потужна енергія. Тепловий насос Bosch Compress 7000i AW

Відтепер теплові насоси Bosch доступні в ERC!

Переваги безкоштовної енергії та високої ефективності

Тепловий насос Compress 7000i AW використовує зовнішнє повітря як для опалення та гарячого водопостачання, так і для активного охолодження приміщення. Незалежно від того чи це нова будівля, чи проект модернізації, тепловий насос Compress 7000i AW є найкращим рішенням для максимальної економії та комфорту.

Ефективність у дії

Завдяки запатентованим інноваційним рішенням тепловий насос Compress 7000i AW є одним з найбільш ефективних приладів у своєму класі. Із середньорічним коефіцієнтом ефективності SCOP до 4.84 він гарантує значне зниження витрат на систему опалення. Інтелектуальна система відстеження робочих параметрів на кожному етапі робочого циклу гарантовано забезпечить мінімальне використання електроенергії на роботу не лише теплового насосу, а й системи в цілому.

Максимальний комфорт

Завдяки інвертору тепловий насос Compress 7000i AW регулює потужність в залежності від потреб системи опалення. Це значно оптимізує сезонний коефіцієнт ефективності SCOP та дозволяє досягти особливо високих показників у перехідний період року.

Комфортне приготування гарячої води

Система підлаштовується під індивідуальний графік cпоживання гарячої води, а при необхідності у приготуванні більшої кількості гарячої води у короткий термін, швидко активує резерви та досягає бажаного результату.

Переваги теплового насосу Compress 7000i AW:

 • Коефіцієнт ефективності СОР досягає 5,1, що дозволяє отримати максимальну кількість теплової енергії та зберегти кошти
 • Комфортне тепло до -20°С та прохолода до +45°С завдяки двороторному інверторному компресору та роботі у реверсивному режимі
 • Максимальна температура нагрівання води до 62°С дає більший комфорт при купанні
 • Завдяки рівню шуму до 53 дБ практично не чутно роботу насосу
 • 4 версії внутрішнього блоку дозволяють інтегрувати тепловий насос в будь-яку систему опалення
 • Внутрішній блок постачається у повній комплектації, що мінімізує витрати на додаткові компоненти та монтаж
 • Можливість підключення установки до мережі інтернет забезпечує комфорт та мобільність у керуванні системою опалення у будь-якому місці та в будь-який час, маючи при собі лише планшет або смартфон

COP чи SCOP?

Коефіцієнт ефективності СОР показує відношення виробленої тепловим насосом теплової енергії до використаної електричної. Чим вище коефіцієнт, тим вище ефективність теплового насосу. Необхідно пам’ятати, що коефіцієнт СОР залежить від робочих температур. Наприклад, СОР 5.0 можливо досягнути при зовнішній температурі 2°С та температурі у приміщенні 20°С. Коефіцієнт СОР залежить від миттєвих показників та експлуатаційних умов у конкретний період часу. Для визначення середнього коефіцієнту ефективності за опалювальний період використовується сезонний коефіцієнт SCOP, який враховує зміну зовнішньої температури та експлуатаційних характеристик системи опалення протягом року.

Запатентовані рішення Compress 7000i AW:

 • SSD: SmartSoftDefrost — інтелектуальне розморожування зовнішнього блоку за допомогою тепла з повітря. Насос у цей час продовжує виробляти тепло на опалення.
 • Алгоритм перемикання на приготування гарячої води знижує шум у трубопроводах опалення.
 • Система безпеки, що подає сигнал, якщо відвід конденсату заблоковано (шматками льоду чи листям).
 • Контроль швидкості обертів вентилятора — оптимізація роботи вентилятора: знижено рівень шуму, зменшено електричне споживання.
 • Запобігання гідроудару в компресорі — додаткове енергозбереження завдяки відсутності необхідності підігріву картера для компресора.

Нове покоління комфортного опалення

Завдяки постійному розвитку та втіленню інноваційних рішень тепловий насос Compress 7000i AW стає максимально легким у використанні та вражає високими експлуатаційними показниками.

Compress 7000i AW E. Моноенергетичний режим роботи

Внутрішні блоки для настінного монтажу представлені у двох варіантах комплектації. Модель з електричним догрівачем для роботи теплового насосу у моноенергетичному режимі. Ступінчата робота електричного догрівача 2/4/6/9 кВт з максимальною потужністю 9 кВт забезпечить гарантовану подачу тепла, наприклад, під час збільшення потреби в опаленні чи подачі гарячої води.

Compress 7000i AW B. Бівалентний режим роботи

Версія настінного блоку зі змішувачем ідеально підійде для роботи у системі з опалювальним котлом. Котел у даному випадку може бути розрахований на покриття пікових навантажень, або для роботи паралельно з тепловим насосом.

Регулятор з функцією оптимізації енергії від різних джерел

Залежно від зовнішніх умов та потреби у теплі тепловий насос вираховує, відповідно до витрат на енергоносії, яке джерело тепла, чи то сам тепловий насос, чи то газовий котел, буде оптимальним для забезпечення системи теплопостачання та активує відповідне джерело тепла. Дана функція дозволяє максимально ефективно використовувати систему опалення з мінімальними витратами на енергоносії.

Управління системою зі смартфону чи планшету

Система керування з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм та налаштуванням за принципом «натисни та поверни» дозволяє легко та швидко встановити необхідні параметри системи опалення та максимально ефективно використовувати новітні технології. Рідкокристалічний дисплей та зрозумілі підказки користувачеві роблять використання теплового насосу досить простим та зручним.

Завдяки додатку Bosch ProControl ви матимете можливість дистанційно керувати режимами опалення, охолодження та приготування гарячої води за допомогою свого мобільного.

comments powered by Disqus
 
Top