Відкрито попередні замовлення на ноутбук Huawei MateBook 14s в Україні

Відкрито попередні замовлення на ноутбук Huawei MateBook 14s  в Україні

Київ, 10 грудня 2021 р. — Підрозділ Huawei Consumer Business Group в Україні презентує 14,2-дюймовий ноутбук Huawei MateBook 14s. Нове поповнення у лінійці MateBook так само вирізняється інтелектуальною продуктивністю, як і всі пристрої цієї серії, та поєднує естетичний дизайн, інноваційні функції та смарт-можливості. Також він має ультратонкий дизайн і підтримує опцію багатоекранної взаємодії між пристроями. Попередньо замовити Huawei MateBook 14s в Україні можна вже відсьогодні.

Huawei MateBook 14s вирізняється тонким корпусом із загостреними краями. Він отримав 2.5K-дисплей Huawei FullView із роздільною здатністю 2520 x 1680 та зручне для продуктивності співвідношення сторін 3:2. Ноутбук працює на основі нового процесора Intel Core 11-го покоління за умов стандартної напруги, що забезпечує швидку і безперебійну роботу. Якість звуку значно поліпшена завдяки підтримці Huawei Sound® та аудіосистемі з двома високочастотними та двома низькочастотними динаміками. А введення тексту на Huawei MateBook 14s буде легким та комфортним, оскільки хід клавіш становить 1,5 мм. Ноутбук взаємодіє з різними пристроями, що робить його відмінним інструментом для роботи та щоденних завдань.

Новітня технологія для універсальної продуктивності

Huawei MateBook 14s поєднує видатну продуктивність у своєму приємному на дотик і легкому корпусі. Ноутбук оснащений інтегрованою графікою Intel® Iris® Xᵉ. Режим продуктивності можна активувати, натиснувши комбінацію клавіш Fn+P, що підвищить TDP процесора до 45 Вт. Завдяки підтримці оновлення 1 ТБ NVMe PCle SSD Huawei MateBook 14s дозволяє користувачам залишатися продуктивними, розкривати творчий потенціал і виконувати декілька завдань одночасно. Систему вентиляторів Huawei Shark fin було вдосконалено для забезпечення ще ефективнішого й тихішого охолодження.

Окрім високої продуктивності, Huawei MateBook 14s пропонує відмінний час автономної роботи з акумулятором великої ємності 60 Вт*год. Удосконалення дозволяє користувачам позбутися занепокоєння щодо низького заряду акумулятора. У поєднанні з кишеньковим адаптером живлення 90 Вт ноутбук може працювати до 3 годин від 15-хвилинної зарядки. Адаптер живлення також підтримує Huawei SuperCharge для певних смартфонів і планшетів Huawei. Універсальний адаптер живлення значно спрощує пакування валіз під час подорожей.

Huawei Sound® дебютує із Huawei MateBook 14s для забезпечення приємного звучання. Новий ноутбук отримав систему з чотирьох динаміків: двох високочастотних і двох низькочастотних. Система відтворює потужні баси та чіткі високі частоти. Акустичні системи підтримують алгоритми відтворення звукового поля Huawei для створення звучання з ефектом занурення.

Чотири мікрофони, розташовані по краях, забезпечують уловлювання звуку з відстані до 5 метрів. Технологія шумоприглушення на основі штучного інтелекту забезпечує чисту передачу звуку. Huawei MateBook 14s оснащений першою в галузі технологією Personal Voice Enhancement, яка усуває навколишній шум, уловлюючи голос користувача, щоб його можна було добре чути під час дзвінків або онлайн-зустрічей.

comments powered by Disqus
 
Top