Захмарна якість: новинка DJI Mavic 3 вже на складі ERC

Захмарна якість: новинка DJI Mavic 3 вже на складі ERC

Створюйте чудові кадри за допомогою камери від легендарного бренду Hasselblad і насолоджуйтесь плавним польотом з розпізнаванням перешкод у всіх напрямках. Кожне з оновлень Mavic 3 наново встановлює стандарти аерозйомки. Літайте з Mavic 3, щоб відкрити надхмарну якість.

Показати все

Камера Hasselblad L1D-20c

Легендарний шведський бренд Hasselblad створив для DJI Mavic 3 індивідуальну камеру L2D-20c, наділивши її професійною матрицею 4/3 у неймовірно компактному корпусі. Високі стандарти Hasselblad застосовувалися і для устаткуванням, і для алгоритмів ПЗ, що забезпечило виведення якості зображення на новий рівень.

Технічні параметри камери:

 • Розмір матриці: 4/3
 • Роздільна якість фото: 20 Мп
 • Динамічний діапазон: 12,8 ступенів
 • Налаштування діафрагми: f/2,8-11
 • Еквівалентна фокусна відстань: 24 мм
 • Технологія автофокусування з використанням відеодатчиків: VDAF

Матриця CMOS 4/3 для нових шедеврів - збільшена матриця не тільки наділяє Mavic 3 високою роздільною здатністю і динамічним діапазоном, а й ефективно усуває шум в умовах низького освітлення.

12,8 ступенів динамічного діапазону для оптимальної якості зображення

Матриця CMOS 4/3 у поєднанні з динамічним діапазоном 12,8 ступенів дає змогу зберегти більше деталей у світлих і темних ділянках, виводячи ваші роботи на професійний рівень.

Налаштування діафрагми для будь-яких ситуацій - регулюйте діафрагму залежно від потреб. В умовах поганого освітлення діафрагма f/2,8 забезпечує більше світла. Якщо світла достатньо, ви можете зменшити витримку створення плавних природних кадрів.

Більш широкий кут огляду - фокусна відстань еквівалентна 24 мм, а вага об'єктива менше 13 г. Він не тільки підтримує автофокус, а й забезпечує кут огляду 84°, дозволяючи вмістити більше в кожен кадр.

Камера Hasselblad, якою оснащений Mavic 3, використовує технологію автофокусування з відеодатчиками (VDAF). Декілька відеодатчиків отримують дані про відстань і оптимізують швидкість фокусування.

Mavic 3 оснащений системою Hasselblad Natural Colour Solution, яка стала результатом десятиліть роботи в галузі фотографії та яка дає змогу отримати яскраві природні кольори шляхом натисканням кнопки спуску затвора.

Mavic 3 забезпечує професійний рівень обробки зображення, не тільки записуючи відео з повітря у високій роздільній здатності, а й дозволяючи зафіксувати до 1 мільярда відтінків з використанням колірного профілю D-Log 10 біт. Ви отримаєте відтінки неба з природними переходами, зберігши багатство деталей для більшої гнучкості при постобробці.

Mavic 3 Cine підтримує Apple ProRes 422 HQ з максимальною швидкістю передачі 3772 Мбіт/с. Крім того, він підтримує вбудований накопичувач SSD 1 Тбайт і кабель швидкої передачі даних 10 Гбіт/с, забезпечуючи можливості для професійної зйомки.

Характеристики дрона

Всеспрямоване виявлення перешкод - підвищена безпека. Mavic 3 забезпечує безпечний політ без ризику зіткнення, дозволяючи зосередитись на отриманні необхідних кадрів. Декілька вбудованих ширококутних відеодатчиків з високопродуктивним процесором точно виявлять перешкоди у всіх напрямках і спланують безпечний маршрут, уникнувши зіткнень.

Оновлена функція повернення додому дозволяє Mavic 3 автоматично визначити оптимальний маршрут додому та швидко його здійснити. Незалежно від того, чи ви активували функцію самостійно або втратили сигнал, Mavic 3 легко повернеться в домашню точку при достатньому освітленні.

Не просто літайте, насолоджуйтесь польотом!

Основні вдосконалення:

 • Збільшений час польоту: 46 хвилин
 • Дальність передачі сигналу: 15 км
 • Пряма трансляція FHD із високою частотою кадрів: 1080p/60 кадрів/с
 • Порт стільникового зв'язку 4G
 • Високоточна технологія позиціонування за допомогою

Детальніше:

Збільшений час польоту

Виконайте всі кроки від планування маршруту до створення композиції і навіть запису таймлапсу в ході одного польоту. Порівняно з попереднім поколінням стійкість до вітру Mavic 3 зросла на 35%. Він також використовує мотори та пропелери з більшою енергоефективністю у поєднанні з потужним акумулятором, що дозволяє збільшити час польоту до 46 хвилин.

Літайте на більшу відстань

Mavic 3 не тільки літає далі завдяки дальності передачі сигналу 15 км, але й забезпечує більш стабільну передачу та меншу затримку відеосигналу, що дозволяє вам літати без зайвого занепокоєння.

Плавна передача FHD із високою частотою кадрів

Mavic 3 – перший дрон DJI, що забезпечує трансляцію 1080p/60 кадрів в секунду. Це означає, що огляд камери відображається з характеристиками, близькими до матеріалів, записаних камерою. Це дозволяє Mavic 3 краще реагувати на ваші дії.

Порт стільникового зв'язку DJI підвищує рівень безпеки польоту

Прикріплений порт стільникового зв'язку DJI дозволяє Mavic 3 переключитися на мережу 4G для плавного стабільного з'єднання у випадках, коли сигнали O3+ заблоковані будівлями, пагорбами, деревами або іншими об'єктами. Під час польоту система передачі O3+ координується з передачею 4G і за потреби швидко перемикається, забезпечуючи плавний досвід зйомки.

Ще точніше позиціонування

Висока точність позиціонування Mavic 3 не тільки забезпечує чіткіші кадри з довгою витримкою, а й допомагає при записі плавних роликів таймлапс. Це забезпечує Mavic 3 більшу стабільність при зупинці у повітрі.

Додаткові функції (будуть доступні в січні 2022 року після оновлення прошивки):

 • Wi-Fi 6 QuickTransfer
 • ActiveTrack 5.0
 • MasterShots
comments powered by Disqus
 
Top