Twinkly, Philips HUE, Acer і переможці конкурсу «Інтер’єр Року 2021»

Twinkly, Philips HUE, Acer і переможці конкурсу «Інтер’єр Року 2021»

3 грудня в КВЦ Парковий відбувся Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр Року 2021».

Показати все

Мета виставки «Інтер’єр року 2021» – визначити найкращі роботи дизайнерів та архітекторів України за допомогою кваліфікованого міжнародного журі, а також допомогти дизайнерам та архітекторам продемонструвати ринку свої можливості та зайняти призові місця.

Серед запрошених гостей – понад 10 000 архітекторів, дизайнерів, декораторів, урбаністів, інвесторів, девелоперів та кінцевих споживачів.

Було подано рекордну кількість робіт – 1080. Роботи оцінювали лише закордонні члени журі з Великобританії, Нідерландів, США.

Урочиста церемонія нагородження переможців розпочалась о 20:00, на якій було нагороджено переможців в 13 номінаціях.

Захід проходив на 1-му та 3-му поверсі КВЦ Парковий. На 1-му поверсі були виставлені роботи учасників конкурсу, працювала стрім-зона з 11:00 до 18:00, проводились панельні дискусії конкурсів Арт-об'єкти та YELLOW, а також встановлена сцена з майстер-класами від провідних архітекторів та дизайнерів України.

Також на 3-му поверсі розмістились 60 партнерів із стендами.

Нам же серед всіх стендів хочеться виділити парочку найцікавіших на наш погляд.

Twinkly та TwinklyPRO

Перший такий стенд - це стенд розумного і сучасного світлодіодного декорування преміального сегменту - Twinkly та TwinklyPRO!

Адже Twinkly – це особливо ефектні преміальні продукти, керовані як кнопкою адаптера, так і з мобільного додатку Twinkly. У них кожен світлодіод керується програмою окремо заради неймовірно яскравих ефектів. 

Асортимент Twinkly представлений таким продуктами як:

 • Strings (це формат звичних для нас гірлянд) і який має найбільший асортимент варіацій. Тут ви знайдете гірлянди на 100, 250, 400 та 600 світлодіодів і вам будуть доступні варіації світлодіодів RGB, RGBW та AWW

 • Curtain (гірлянди у формі штор) 
 • Icicle (гірлянди у формі бурульок)
 • Cluster (досить незвична модифікація, де гірлянда має форму  подібної до плетючої рослини)

 • Splitzer (у формі спалаху зірки )
 • Prelit (вже встановлені гірлянди на ялинку чи ялинковий віночок)

Також Twinkly продемонстрували нову продуктову лінійку Twinkly Home Range. 

Twinkly Home Range розроблено з метою об’єднання предметів світлового декору інтер’єру з передовими технологіями розумного дому, і вона налічує три різні продукти:  Twinkly Line, Twinkly Flex та Twinkly Squares (буде представлено у 2022 році).

Для більш масштабних проектів по декоруванню будинків, торгово-розважальних центрів, парків та інших об'єктів, є світлові декорації TwinklyPRO. Для реалізації такого проекту достатньо написати запит на електронну пошту comfort@erc.ua із вказанням параметрів площі для декорації, фото об'єкту та побажання по світловим декорація.

Philips HUE

Не менш цікавий стенд від Philips HUE, що представляє розумне кероване світло для будинку. Асортимент якого задовольнить всіх і кожного. 

Якщо коротко, то Philips HUE - це розумне освітлення для розумного будинку, за допомогою якого, ви можете обгорнути ваш будинок, квартиру чи кімнату затишком, комфортом і власним баченням дизайну. А все завдяки величезній кількості світлових сценаріїв, які можливо встановити під свої унікальні вподобання.

Асортимент бренду містить:

 • класичні лампи з різним типом цоколя
 • стартові комплекти
 • настільні лампи
 • панелі освітлення
 • світлодіодні стрічки
 • та аксесуари для взаємодії із світлом 

ConceptD

Також нашу увагу привабив стенд Acer із своїми новинками лінійки для творчих професій - ConceptD.

Пристрої ConceptD орієнтовані на застосування представниками творчих професій, що працюють із «важким» контентом, як-от: 3D-рендеринг, монтаж відео, проектування. Ноутбуки, ПК та, зокрема, монітори ConceptD вирізняє унікальне поєднання технічних характеристик та новітніх технологій, що допома­гають досягати результатів, які точно відповідають творчому задуму.

Асортимент пристроїв ConceptD:

 • Ноутбуки: ConceptD 9, ConceptD 7, ConceptD 7 Pro,  ConceptD 5, ConceptD 5 Pro та ConceptD 3 Pro.
 • Комп'ютери та моноблоки: ConceptD 500 та ConceptD 900.
 • Монітори: ConceptD CP3, ConceptD CP7 та ConceptD CM2.

Ось такої була виставка «Інтер’єр року 2021»! Цікавою, інноваційною і беззаперечно яскравою!

comments powered by Disqus
 
Top