Kingston XS2000: портативність та продуктивність у вашому розпорядженні

Kingston XS2000: портативність та продуктивність у вашому розпорядженні

Kingston XS2000 забезпечує швидкості USB 3.2 Gen 2x2 для досягнення нового рівня продуктивності в компактному зовнішньому накопичувачі. Завдяки високій швидкості передачі даних (до 2000 МБ/с) XS2000 підвищує продуктивність, не створюючи перешкод для роботи.

Головні особливості:

  • Портативність завдяки невеликому розміру: компактний та легкий форм-фактор для зручного зберігання даних у дорозі.
  • Продуктивність USB 3.2 Gen 2x2: найвищі в галузі швидкості читання/запису: до 2000 МБ/с.
  • Висока швидкість та ємність: до 2 ТБ для підтримки зображень високої роздільної здатності, відеофайлів формату 8K та документів великого розміру.
  • Довговічність: протестований на водонепроникність, пиленепроникність і удароміцність з гумовим чохлом, що входить до комплекту.

Твердотільний накопичувач XS2000 – це високошвидкісний варіант сховища ємністю до 2 ТБ, який дозволяє вивантажувати та редагувати зображення з високою роздільною здатністю, відеофайли формату 8K та документи великого розміру миттєво.

Накопичувач спроектований з розрахунком на майбутні вимоги до зберігання даних та сумісний з більшістю пристроїв. Він підключається за допомогою інтерфейсу USB Type-C, забезпечуючи творцям контенту можливість доступу до своїх даних на будь-якому ПК або мобільному пристрої.

Незалежно від того, чи працюєте ви, відпочиваєте чи реалізуєте проект своєї мрії, XS2000, що включає міцний чохол, що знімається і має клас захисту IP554 від води та пилу, стане ідеальним супутником для фотосесій на природі або під час ваших пригод.

comments powered by Disqus
 
Top