LG Styler. Удосконалена система догляду за одягом

LG Styler. Удосконалена система догляду за одягом

Із LG Styler надати одягу охайного вигляду й видалити до 99,9 % вірусів, бактерій та алергенів можна без зусиль та пошкодження тканини. Styler допомагає ефективно розпрасувати складки, легко прибрати запахи або делікатно висушити будь-який предмет гардеробу.

В умовах зростання числа нових вірусів і людей, які страждають на алергію, чистка одягу стала такою ж актуальною, як і миття рук. Однак часте прання негативно позначається на стані тканин, спричиняючи їх передчасне зношення. Реакцією на нові потреби користувачів є система догляду за одягом за допомогою пари LG Styler із функцією TrueSteam.

Технологія обробки парою TrueSteam

Багатофункціональна система LG Styler ефективно виконує одразу кілька завдань. Із розумною технікою більше не доведеться вирішувати проблему чищення складних у догляді речей — вишуканих суконь, піджаків чи светрів, м’яких іграшок, ковдр або подушок. Унікальна технологія обробки парою TrueSteam видаляє до 99,9% небезпечних бактерій, вірусів, пилових кліщів та інших алергенів.

LG Styler використовує тільки чисту воду, без хімічних засобів, і генерує пару, яка рівномірно розподіляється всередині «шафи». Проникаючи в найдрібніші волокна, вона дезінфікує тканини, не пошкоджуючи їхню структуру. Шкідливі мікроорганізми просто зникають, а користувачі отримують чисті речі, які можна використовувати без шкоди для здоров’я.

Дбайливе сушіння

Потрапили під дощ в улюбленому кашеміровому пальті, випрали делікатні речі із шовку, вовни або фетру? LG Styler дбайливо висушить речі без надмірного нагрівання та перекидання. Сушка за допомогою теплового насоса за температури не вище 50-60 °C дбайливо й ефективно виводить вологу з одягу, одночасно розгладжуючи волокна тканини. Одяг стає м’яким та гладеньким без ризику деформації та усадки. Бажаєте лайфхак? Відчиніть дверцята LG Styler під час циклу сушіння, і техніка візьме на себе роль освіжувача повітря.

Легке прасування та свіжість

LG Styler корисний для тих, хто не любить гаяти час на прасування. Прибрати складки з розумною технікою стало просто як ніколи. Достатньо розвісити одяг всередині, вибрати необхідну програму, а після закінчення циклу забрати вже розгладжений одяг. Завжди мати рівні стрілки на брюках можна завдяки додатковому пресу для брюк.

Нагріта пара глибоко проникає у волокна, делікатно вирівнюючи їх, та одночасно позбавляє від в’їдливих запахів.

Дистанційне керування

Як і вся розумна техніка LG, Styler має функцію дистанційного керування. За допомогою додатку LG ThinQ можна запускати й контролювати зі смартфона режим роботи, отримувати сигнал про закінчення сеансу, проводити діагностику та усувати збої.

Високотехнологічну начинку LG Styler вміщено в стильний корпус із дзеркальними дверцятами, які виготовлено із загартованого скла. Завдяки мінімалістському дизайну LG Styler чудово пасуватиме будь-якому інтер’єру і прикрасить собою передпокій, вітальню або пральню.

Побут стає все більш технологічним та зручним, а LG Styler доповнює цей щоденний комфорт.

comments powered by Disqus
 
Top