Маршрутизатор HUAWEI Wi-Fi WS5200: стабільній та стильний!

Маршрутизатор HUAWEI Wi-Fi WS5200: стабільній та стильний!

Давненько нам на огляди не попадались стильні маршрутизатори від Huawei. Адже вони явно вирізняються з поміж інших своїм фірмовим мінімалістичним та урбаністичним дизайном, помірним цінником і хорошим функціоналом.

Отож прийшов час оглянути новинку на ринку маршрутизаторів від Huawei - WS5200

Особливості

 • Високі технології Wi-Fi. Роутер створить швидку та надійну бездротову мережу вдома та забезпечить можливість одночасної реалізації ресурсоємних задач.
 • Швидкий та стабільний Wi-Fi. Багато надійних підключень завдяки технології Multi-User MIMO при стабільно високій швидкості передачі даних на всі пристрої.
 • Елегантна зовнішність. Швидкість бездротового з'єднання до 1167 МБ/с (дводіапазонний режим), що забезпечує кращий досвід користування Wi-Fi.
 • Безпека та надійність. Зрозумілий веб-інтерфейс та застосунок для смартфона HUAWEI AI Life, що робить процес налаштування роутера надзвичайно простим та зручним.

Комплектація

Стильна мінімалістична коробка від Huawei приховує під собою:

 • Блок живлення
 • Документацію
 • Маршрутизатор (роутер) Huawei Wi-Fi WS5200

Все упаковано із турботою і продуманим розташуванням. Тому при транспортуванні нічого не пошкодиться.

Дизайн

Huawei WS5200 має стриманий мінімалістичний зовнішній вигляд із матового білого пластику. Такий матеріал не так швидко зношується і пошкоджується, у порівнянні із глянцевою поверхнею. 

Розміри роутера становлять: 205 мм x 120 мм x 36.8 мм, а вага 306 г. 

Корпус має чотири антени, що зроблено з такого ж білого матового пластику. Антени можна легко нахиляти та складати, якщо є така необхідність. Одразу зауважу, що ці дизайнерські антени реалізовані не просто для естетичності, а реально виконують функціональне призначення. Адже вони знижують інтерференцію сигналу однакової частоти.

Однією з фішок маршрутизаторів Huawei  - є кругла клавіша H. Класично, вона розташована по центру на верхній частині роутера і слугує для з'єднання одним натисканням.

Позаду маршрутизатора знаходяться такі розніми: отвір для блоку живлення “POWER”, один WAN порт “1”, що навіть фізично розташований окремо від інших портів, три порти LAN “2”, “3”, “4” та кнопка “RESET” для скидання налаштувань.

Нижня частина корпусу має багато стилізованих продовгуватих отворів для вентиляції, також тут розташовується наклейка з основною технічною інформацією та спеціальний QR-код, що дозволить легко завантажити фірмовий застосунок Huawei AI Life на смартфон.

Huawei AI Life 

HUAWEI AI Life – це стильний та багатофункціональний застосунок для управління та налаштування інтелектуальних пристроїв HUAWEI.

Особливості застосунку HUAWEI AI Life: 

 • Стильний інтерфейс користувача; 
 • Просте та зручне у використанні; 
 • Налаштування інтелектуальних пристроїв; 
 • Управління інтелектуальними пристроями.

Функціонал

Щодо функціональності маршрутизатора HUAWEI Wi-Fi WS5200, то тут є все що потрібно пересічному активному користувачу мережею Інтернет. 

Пристрій має потужний процесор для стабільної продуктивної роботи, а також постійно оптимізує канал підключення для найкращої якості Wi-Fi. 4 антени забезпечать якісну Wi-Fi мережу у кожному куточку вашої оселі. Приємним бонусом стане можливість підключення Ethernet 1000 Мбіт/с для найбільш вимогливих користувачів. Особлива функція Link+ дозволяє за хвилину підключити другий роутер, який розширить мережу першого та копіює всі налаштування.

HUAWEI Wi-Fi WS5200 працює у двох частотних діапазонах і забезпечує загальну пропускну можливість до 1.2 Гбіт/с, а саме 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та 300 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Одночасна підтримка двох діапазонів оптимізує виконання всіх задач – таким чином, що прості задачі (серфінг в мережі, перевірка пошти) будуть реалізовані на частоті 2.4 ГГц, а якісне відтворення онлайн-ігор та відео за допомогою частоти 5 ГГц.

Різноманітні функції безпеки: захист від зламування мережі, батьківський контроль, блокування доступу для окремих пристроїв, наявність гостьової мережі Wi-Fi

Налаштування

Налаштовується HUAWEI Wi-Fi WS5200 простіше простого.

 • Підключіться до Wi-Fi
 • Відкрийте будь-який сайт, а сторінка конфігурації роутера завантажується автоматично. 
 • Введіть власне ім'я мережі і пароль.

І все, все готово. Отож ви можете насолоджуватись стійким сигналом і швидким доступ до мережі.

Швидкість

Тестові умови ми реалізували у нашому новому офісі що має багато перешкод у вигляді стін кабінетів. Для створення нашої тестової мережі, ми використали два маршрутизатори HUAWEI Wi-Fi WS5200 і об'єднали їх у єдину MESH систему. І за період тестування, я і мої колеги, реально насолоджувались стабільним і якісним сигналом. Раніше у нас були проблеми із швидкість, а інколи і з низьким сигналом.

Висновок

Підбиваючи підсумок скажу, що Huawei WS5200 на практиці показав і зарекомендував себе як надійний, стильний та якісний девайс із мінімалістичним дизайном. І я свято вірю, що придбавши роутер Huawei WS5200, ви точно зможете забути про проблеми з неякісним з’єднанням, зависанням інтернету, зниженням швидкості, навіть, коли роутер знаходиться в іншій кімнаті чи на великій відстані.

comments powered by Disqus
 
Top