Як обрати ігровий роутер - 5 ознак найкращого рішення для геймерів

Як обрати ігровий роутер - 5 ознак найкращого рішення для геймерів

Сучасні роутери мають в своєму арсеналі технології для кожної групи людей - студентів та школярів, фахівців творчих професій, шанувальників сервісів потокового відео та звичайно геймерів. Давайте сьогодні розберемося, що робить роутер по-справжньому ігровим та які переваги він надає своїм власникам порівняно зі звичайними моделями маршрутизаторів.

Показати все

Технічні характеристики топових роутерів на кшталт підтримки найсучаснішого стандарту Wi-Fi 6 в даному випадку ми навіть розглядати не будемо, вважаючи їх однозначним must-have для девайсів із таким призначенням.

Ми приділимо увагу саме специфічним технологіям, які можна знайти в ігрових роутерах ASUS та які дозволяють пришвидшити передачу ігрових даних, пріоритезувати трафік та оптимізувати шляхи з'єднання з ігровими серверами.

  • Оптимізація маршрутів пакетів та використання VPN. Спеціалізована ігрова VPN-технологія WTFast оптимізує маршрут пакетів до ігрового серверу з метою мінімізації затримок. Другою технологією пов’язаною із VPN та усуненням затримок виступає VPN Fusion, яка дозволяє обходити стандартні VPN-сервери.
  • Пріоритезація ігрового трафіку. Технологія Game Boost або Game Accelerator дозволяє використовувати можливості QoS для пріоритезації трафіку до ігрових девайсів. Якщо ж ми говоримо про дротове підключення, корисним стануть функціональні можливості виділеного LAN-порту с пріоритезацією ігрових пакетів.
  • Технології для мобільних ігор. Використання технології Mobile Game дозволяє підвищити пріоритет вашого мобільного пристрою при використанні інтернету у будь-яких мобільних іграх, при чому підтримуються моделі смартфонів як на Android, так iOS.
  • Сертифіковані Nvidia моделі роутерів. Деякі моделі маршрутизаторів можуть мати сертифікацію від Nvidia як рекомендовані для використання у стрімінгових технологіях GeForce NOW, що дозволяє резервувати до 90% потужностей каналу саме для стрімінгу.
  • Спеціалізоване ПО для ПК та ноутбуків. Наявність опцій пріоритизації у роутері безперечно вагома річ, але присутність аналогічного ПО для девайсів, на яких безпосередньо відбувається ігровий процес - це додаткова можливість усунути небажані затримки, за що і відповідають можливості GameFirst V (ROG_First).

Ну і наостанок бонусним аргументом на користь ігрової моделі хочеться згадати про таку річ як підтримка підсвічування Aura RGB – тому що куди ж справжньому геймеру без RGB-підсвічування!

comments powered by Disqus
 
Top